Valmierieši izmanto sava laukuma priekšrocības

21.Marts, 2023

Sestdienas vakarā ELVI florbola līgā vīriešiem startēja abas pusfināla sērijas. Valmieras Olimpiskajā centrā sērijas pirmajā spēlē regulārā turnīra uzvarētājs FBK Valmiera uzņēma komandu Ķekava/RB&B un spraigā cīņā pārspēja to ar 3:2, sērijā līdz vienas komandas četriem panākumiem izvirzoties vadībā ar 1:0.

FBK Valmiera pusfinālā iekļuva pa pašu īsāko ceļu, četras reizes četrās spēlēs uzvarot Irlavu (4:0). Savā laukumā valmierieši bija pārāki ar 11:8 un 9:5, bet viesos svinēja panākumus ar 6:3 un 10:7. Ķekaviešiem viņu ceturtdaļfināla sērijā pret Kocēnu Rubeni vajadzēja par vienu spēli vairāk (4:1). Viesos Ķekavas komanda uzvarēja ar 6:5 pagarinājumā un ar 7:4. Savā laukumā tika piedzīvots zaudējums ar 3:4, bet pēc tam Ķekava/RB&B svinēja vēl divas uzvaras – ar 4:3 pagarinājumā un ar 5:3.

Pusfināla sērijas pirmo spēli abas komandas sāka samērā piesardzīgi, vairāk gan uzbruka laukuma saimnieki valmierieši. Tomēr pirmā perioda laikā rezultāts nemainījās, jo nevainojami darbojās abu komandu vārtsargi. Valmieras florbolisti izšāva otrajā trešdaļā.

REZULTATĪVĀKAIS jau otro maču pēc kārtas starp valmieriešiem bija Kevins Šmits (Nr. 61), kuram šoreiz 3 (1+2) punkti. Foto no floorball.lv