Valmieras novadā aizvadīta "Lielā Talka 2022"

- 3.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien, 30. aprīlī, jau 15. reizi visā valstī norisinājās Lielā Talka 2022. Rosība bija vērojama arī Valmierā, kur talkoja gan lieli, gan mazi. Bija iespējams talkot individuāli jeb Solo, kā arī ar ģimeni, draugiem, kolēģiem pašvaldības organizētajās talkas vietās.

Valmieras novada pašvaldība šogad organizēja talkas Bērzaines, Zilākalna, Dikļu, Kocēnu, Vaidavas, Ēveles pagastā un Rūjienā. Katrā vietā bija savs talkas vadītājs un sasniedzamie mērķi jeb objekti, ko bija iecerēts sakopt un labiekārtot. 

Šķietami pandēmijas aizsegā talkot gribētāji bija mazliet kūtrāki un izvēlējās talkot individuāli vai aizvadīt talkas dienu, rosoties dārzā, labiekārtojot pagalmus un darot citus pavasarīgus darbus savās mājsaimniecībās un to apkārtnē, kas arī, protams, ir svarīgi. Tomēr aktīvākie talkotāji izvēlējās apvienoties un sakopt Valmieras novada teritorijas kopīgiem spēkiem. 

Saliedētie Kocēnu 38. skautu vienības skauti un gaidas saorganizēja vērienīgu talkošanu, spējot apvienot lietderīgo ar patīkamo!

Autores foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru