Valmieras Attīstības aģentūra svin piecu gadu jubileju

25.Janvāris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras Attīstības aģentūra 2021. gada nogalē atzīmēja piecu gadu jubileju. Stāsta biedrības valdes priekšsēdētāja Ilze Eglāja:

«Esam pārsteigti, cik ātri paskrējuši aģentūras darbības pirmie pieci gadi! Šie noteikti ir bijuši spraigākie, dinamiskākie un arī interesantākie darba gadi manā dzīvē. Kopā ar kolēģiem, biedriem un partneriem esam no sirds strādājuši, lai palīdzētu Valmieras pilsētas un novada attīstībai.»

Valmieras Attīstības aģentūra ir nevalstiska organizācija, kas galvenokārt Valmieras novadā, taču arī Vidzemē un Latvijā rada un ievieš attīstības iniciatīvas. Kopā ar sadarbības partneriem tiek īstenoti projekti uzņēmējdarbības vides un uzņēmumu atbalsta, investīciju piesaistes, izglītības, talantu piesaistes, karjeras attīstības atbalsta, koprades, digitalizācijas, inovāciju un zināšanu un tehnoloģiju pārneses jomās.

Nozīmīgākie aģentūras sadarbības partneri ir Valmieras novada pašvaldība, Vidzemes Augstskola, Valmieras tehnikums, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola, Valmieras vispārizglītojošās skolas, dažādas uzņēmēju apvienības un asociācijas, citas pašvaldības, izglītības iestādes un organizācijas Latvijā un ārvalstīs.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru