Valmierai graujoša uzvara Ogrē

- 21.Jūnijs, 2016

Komanda.lv Latvijas futbola 1. līgas čempionāta 13. kārtas spēlē Valmiera Glass FK/BSS svētdien izbraukumā Ogrē sagrāva vietējo FK Ogre ar 5:1 (4:1).

Kā ziņo Ogres sporta dzīves atspoguļotājs osports.lv, jau ar spēles pirmajām minūtēm bumbas kontrole piederējusi valmieriešiem. Ātrie vārti (5’, 15’, 18’) ogrēniešu vārtos gan sabiruši laukuma saimnieku aizsargu un vārtsarga Artūra Cildermaņa rupju kļūdu dēļ. Otros un trešos vārtus valmieriešu guva, izspēlējot stūra sitienus. Rezultātu par graujošu spēles 27. minūtē padarīja Ulvis Bērziņš. Turpinājumā viesiem piederēja vēl vairākas izdevības palielināt rezultātu, bet nu jau talkā nāca pašu paviršības, noslēdzot uzbrukumus. Neilgi pirms puslaika beigām spēles 37. minūtē atzīmējās arī ogrēnieši, Ģirtam Tumanam bumbu raidot ar galvu Elvja Arnava sargātajos vārtos — 4:1.

Neveiksmes pavadīja FK Ogre futbolistus, arī iesākoties otrajam puslaikam, viņi palika mazākumā, kad Andrejs Kondratjevs bija spēlējis ar roku uz savu vārtu līnijas. Rezultātā galvenais tiesnesis Edgars Maļcevs parādīja Andrejam sarkano kartīti un nozīmēja 11 metru soda sitienu, ko nerealizēja Artūrs Pallo.

Otrajā puslaikā valmierieši turpināja kontrolēt bumbu un veidoja vairākas bīstamas situācijas pie pretinieku vārtiem, taču pārspēt Cildermani sanāca tikai vienu reizi — sestos vārtus sezonā guva Mārcis Ērglis. Ogrēniešiem, kuru sastāvā spēlēja arī Virslīgas izpilddirektors Emīls Latkovskis, otrajā puslaikā Valmieras komandas vārtus nopietni apdraudēt neizdevās.

Valmiera Glass FK/BSS nākamā spēle šosvētdien, 26. maijā, pl. 15 J. Daliņa stadionā pret FK Smiltene/BJSS. Kaimiņu derbijs!

Noskaidroti arī Latvijas kausa izcīņas otrā posma pāri. Valmierai pretī ielozēta neviena cita kā Nika Savaļnieka pārstāvētā SK Babītes komanda. Abu komandu cīņa notiks 6. jūlijā.

Valmiera Glass FK/BSS — FK Ogre 5:1 (4:1)

Vārti: Rozgalis 5’, B. Bērziņš 15’, Veinbergs 18’, U. Bērziņš 27’, Ērglis 74’ — Tumans 37’

Brīdinājumi: Pallo 50’ — Rudzītis 50’

Noraidījums: Kondratjevs 49’

Sastāvi: Arnavs (v.) (78’ Mālmanis), Dubro (65’ Zvirbulis), Sietiņsons, B. Bērziņš, Jaunzems, Veinbergs, Ērglis (k.), Ģērmanis, Pallo (55’ Migla), U. Bērziņš, Rozgalis — Cildermanis (v.), Sanatovs, Kondratjevs (k.), Škaunacs, Rudzītis (57’ Vitkus), Zemturis, Valners (64’ Strazdiņš), Tumans (81’ Cibuļskis), Siliņš (81’ Ratnieks), Muižnieks (89’ Ļeščovs), Latkovskis.

Spēles tiesnesis: Edgars Maļcevs

BAM! Vārtus pēc stūra sitiena izspēles pēc mirkļa gūst Bruno Bērziņš. osports.lv foto