Valmiera uzvar, Ošukalns atkal klūp

- 28.Februāris, 2017

Divas kārtas līdz Latvijas telpu futbola asociācijas 1. līgas turnīra noslēgumam piecu punktu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem — Ošukalns un FC Nikers — ieguvuši VALMIERA GLASS VIA futbolisti, kuri svētdien Salaspilī grūtā spēlē tomēr tika galā ar TFK Salaspils/TENTE — 8:5 (0:3), kamēr viņu neklātienes pretinieki no Jēkabpils cieta kārtējo neveiksmi, šoreiz pret Preiļiem (2:5).

Spēles sākums Salaspilī valmieriešiem izvērtās ne gluži tāds, kādu viņi bija plānojuši — neizteiksmīgas darbības laukumā un jau spēles 16. minūtē rezultāts — 0:3. Puslaika pārtraukumā komandas treneris Uldis Pūcītis vēlreiz saviem spēlētājiem atgādināja, kā jāspēlē. Otrajā puslaikā laukumā atgriezās jau pavisam cita komanda — 22. minūtē vārtus gūst Artūrs Pallo, 24. minūtē Alvis Dubovs, 25. minūtē Dāvis Rutks, un rezultāts jau 3:3. 27. minūtē gan laukuma saimnieki vēlreiz iekož: precīzs Ramins Barakzajs — 3:4. Šaudīšanās turpinās, 28. minūtē savus otros vārtus spēlē gūst Pallo. Piecas minūtes vēlāk viņš noformē sev hattriku — 5:4 un līdz ar pārlieku lielajām emocijām arī dzelteno kartīti, kas viņam jau otrā šajā spēlē. Emociju vilnis pēc minūtes atkal nonāk salaspiliešu pusē, kad savus trešos vārtus spēlē gūst Mārtiņš Sīpols — 5:5. Savu dinamisko seju šī sporta spēle parāda jau nākamajā minūtē, kad valmieriešus atkal vadībā izvirza Valdis Veinbergs — 6:5. 36. minūtē seko vēl vieni Dubova vārti, bet punktu spēlei ar precīzu sitienu vārtu tīklā 38. minūtē pieliek Valts Jaunzems — 8:5.

Pēc spēles komandas treneris Pūcītis uzteica savu puišu cīņassparu un, uzzinājis arī par Ošukalna klupienu, atzina, ka ar to nekas vēl nav beidzies, jo atlikušajās divās spēlēs viņa vīri cīnīsies vienīgi par uzvaru neatkarīgi no punktiem tabulā.

VALMIERA GLASS VIA futbolistiem pēdējās divas spēles nesola vieglu pastaigu, jo gan Preiļu BJSS (4. vieta), gan FC Nikers (3. vieta) beidzamajās spēlēs sevi pierādījuši kā varenu spēku. Pirmie pretī stāsies latgalieši, spēle jau šosestdien Preiļu 1. pamatskolā pl. 15. Spēle pret kuldīdzniekiem 12. martā Vidzemes Olimpiskajā centrā pl. 15.

UZ PILNU KLAPI. Savas dzimšanas dienas priekšvakarā spēlē pret Salaspili ar trīs vārtiem atzīmējās Artūrs Pallo. Viņa rēķinā arī noraidījums par diviem dzeltenajiem plāksteriem, līdz ar to spēlē pret Preiļiem komandas trenerim Uldim Pūcītim būs jāiztiek bez viena no komandas līderiem.