Valmiera Glass/ViA uzsāk telpu futbola jauno sezonu

- 22.Novembris, 2016

Ar zaudējumu, kam sekoja arī pirmā uzvara, 2016./2017. gada Latvijas telpu futbola asociācijas 1. līgas čempionātu uzsākusi Ulda Pūcīša vadītā Valmiera Glass/ViA. Vispirms izbraukumā ar 3:5 tika zaudēts Ošukalns komandai, bet viņsestdien pirmajā mājas spēlē Vidzemes Olimpiskajā centrā pret SK Latgols izcīnīta arī pirmā uzvara (5:1).

Pirmās kārtas spēlē Jēkabpilī pret Ošukalns futbolistiem valmierieši spēkojās kā līdzīgs ar līdzīgu. Rezultāts gan tika atklāts vien otrajā puslaikā. Spēles gaita — 0:1-0:2-1:2-1:3-2:3-2:4-3:4-3:5, kur pēdējos vārtus laukuma saimnieki guva pēc tam, kad viesi spēles pēdējās minūtēs nomainīja vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju. Mūsējo labā divus vārtus guva Valdis Veinbergs, vienus Valts Jaunzems.

Turpinājumā pirmā mājas spēle valmieriešiem izrādījās salīdzinoši vieglāka. Jau spēles 10. minūtē laukuma saimnieki atradās vadībā ar 2:0. Viesi no Ludzas neko neiespēja arī turpinājumā. Vienīgie viņu vārti mūsējā Maksima Koļesņikova rēķinā — autogols. Ar trim vārtiem šajā spēlē atzīmējās Dāvis Gaigals, pa vienam iespēja Artūrs Pallo un Dāvis Rutks.

Šosezon 1. līgas turnīrā startē astoņas komandas. Bez valmieriešiem turnīrā piedalās arī Ošukalns (Jēkabpils), PB Line/Dinair (Rīga), FC Nikers (Kuldīga), Preiļu BJSS, TFK Salaspils/TENTE, RSU/BAO Dobele un SK Latgols (Ludza).

Pērn, savā debijas sezonā, valmierieši deviņu komandu konkurencē turnīra noslēgumā ieņēma sesto vietu.

Nākamā spēle Valmiera Glass/ViA komandai 27. novembrī izbraukumā Dobelē pret RSU/BAO Dobele, pēc tam 11. decembrī pl. 18 VOC tiks uzņemti viesi no Rīgas — PB Line/Dinair.