Valmiera Glass FK/BSS turpina uzvarēt

- 19.Aprīlis, 2016

Trešo uzvaru Komanda.lv Latvijas futbola 1. līgas čempionātā izcīnījuši Valmiera Glass FK/BSS futbolisti, Vidzemes Olimpiskajā centrā ar 3:0 uzvarot JDFS Alberts futbolistus.

Spēles pret Latvijas futbolā pazīstamā nepiekāpīgā aizsarga Artura Zakreševska trenētajiem jauniešiem allaž radījušas lielas galvassāpes Gata Ērgļa padotajiem. Šī spēle starp daudzajiem dueļiem jāatzīmē kā izņēmums.

Pirmās 30 minūtes gan liecināja pretējo: lai arī valmierieši spieda, tālāk par bumbas kontroli laukuma vidusdaļā gan netika. Līdz spēles 34. minūtē pēc Ulvja Bērziņa piespēles Ralfs Apsītis beidzot atklāja spēles rezultātu un savu golu rēķinu jaunajā sezonā. Pēc līdzīga scenārija tika gūti arī otrie vārti, šoreiz piespēlētāja lomā Mārcis Ērglis un punkta pielicēja — Bruno Bērziņš. Valmiera dominēja, ļaujot pretiniekiem vien noskatīties tās saspēlē.

BRUNO BĒRZIŅŠ. Valmiera Glass FK/BSS aizsargam trijās spēlēs jau divi gūti vārti.