Vai Jūsu uzņēmuma labierīcībās ir mūsdienīgs higiēnas aprīkojums?

11.Aprīlis, 2022
Apmaksātā publikācija
Portālā

Izvēloties mājoklim piemērotākos higiēnas produktus un aprīkojumu, mēs pievēršam uzmanību ekoloģijai, dizainam un kvalitātei. Savukārt sabiedriskās vietās būtiski ir arī citi kritēriji, piemēram, apjoms, ilgmūžība, aprīkojuma funkcionalitāte un izturība, materiālu uzpildes pieejamība un higiēnas nodrošināšana ikdienā visiem labierīcību apmeklētājiem.

Tualetes papīra turētājs ir viens no „Elis” populārākajiem higiēnas servisa produktiem. Ne vien turētāja dizains un labas kvalitātes tualetes papīrs ir svarīgs uzņēmuma klientiem un darbiniekiem. Kam vēl vērts pievērst uzmanību? Par to uzziniet turpinājumā!

Higiēnas preces un aprīkojums

Higiēnas nodrošināšana labierīcībās ir ļoti būtiska, jo arī tā ietekmē uzņēmuma tēlu un klientu apmierinātību. Tāpēc šim jautājumam jāpievērš īpaša uzmanība uzņēmumā. “Elis” piedāvātais labierīcību higiēnas aprīkojums ir pārdomāts un funkcionāls, kā arī tam piemīt elegants dizains.

Uzņēmumā “Elis” pieejamas labierīcību higiēnas preces un aprīkojums plašā klāstā, kur sev vajadzīgo spēs atrast ikviens. “Elis” nodrošina arī higiēnas aprīkojuma servisu – regulāru produktu piegādi un uzpildi, kā arī veic aprīkojuma pārbaudi, lai tas vienmēr darbotos nevainojami. Izmantojot šo pakalpojumu, būs iespējams nodrošināt augstus higiēnas standartus ikvienā labierīcību telpā. “Elis” higiēnas aprīkojuma klāstā ir viss – sākot ar tualetes papīra turētāju, tualetes birsti, roku dvieļu turētāju, putu ziepēm un beidzot ar tualetes poda sēdvirsmas dezinfekcijas putām “Clean seat” un īpašu atkritumu tvertni sieviešu higiēnas precēm “Lady care”.

Higiēnas aprīkojuma noma

Ja Jūsu uzņēmumam ir svarīgi saviem darbiniekiem un klientiem nodrošināt higiēnisku vidi, piesakiet “Elis” higiēnas aprīkojuma nomas un servisa pakalpojumu. Jūs iegūsiet mūsdienu prasībām atbilstošas preces pavisam vienkārši - Jūs izvēlaties produktu, tad “Elis” darbinieki uzstāda nepieciešamo aprīkojumu Jūsu uzņēmuma labierīcībās, veic to uzpildi un arī nodrošina papildu materiālus aprīkojuma uzpildei. Pēc noteikta grafika tiks veikta izvēlēto preču piegāde un uzpilde. Bez kā neiztikt mūsdienīgā labierīcību telpā? Par to turpinājumā.

Sertificēts tualetes papīrs un tā turētājs

Tualetes papīrs labierīcībās ir higiēnas piederums, kas ir pirmās nepieciešamības prece. “Elis” tualetes papīrs ir izgatavots no īpaši mīksta materiāla un labi šķīst ūdenī, pasargājot kanalizācijas caurules no aizdambēšanās. Tam ir EKO marķējums un 3 sertifikāti – EcoLabel, FSC un CradletoCradle. Pats rullis ir bez kartona serdenes, kas nodrošina tā izmantošanu līdz pēdējam centimetram. Šāds risinājums ir dabai draudzīgs, jo netiek nelietderīgi izšķērdēts kartons.

“Elis” higiēnas aprīkojuma piedāvājumā ietilpst mūsdienīga dizaina tualetes papīra turētājs “Fusion” ar rezerves tvertni. Šis risinājums vienmēr nodrošinās tualetes papīru labierīcībās – tiklīdz viens rullis beidzies, pabīdot turētāja vāku uz otru pusi, ir pieejams rezerves rullis. Svarīga nianse - tualetes papīrs atrodas slēgta tipa turētājā, tas vienmēr ir tīrs un nav pakļauts ārējās vides ietekmei.

Savukārt tualetes papīra turētājs “Jumbo” sava dizaina un tilpuma dēļ ir īpaši piemērots labierīcībām, kuras apmeklē daudz cilvēku. 360 metrus garais rullis ir ekonomiska izvēle — lielā apjoma dēļ tas netiek izmantots tik ātri, tāpēc tas jāpapildina retāk. Šādi tualetes papīra turētāji ir konstruēti tā, lai rulli varētu arī ērti nomainīt. Noskatieties video, lai iepazītos ar “Elis” produktu tuvāk.

[ VIDEO

Funkcionāla tualetes atkritumu tvertne

Labierīcības nav iedomājamas arī bez tualetes atkritumu tvertnes. “Elis” higiēnas līnijas atkritumu tvertne ar gaumīgu un funkcionālu dizainu ļauj labierīcību apmeklētājiem ērti atbrīvoties no atkritumiem. Atkritumu tvertne ir stiprināma pie sienas, lai būtu viegli uzkopt grīdu zem tās un novērst risku netīšām tvertni apgāzt. Tā ir izgatavota no triecienizturīgās plastmasas, virsmai ir sudraba jonu pārklājums, kas nodrošina augstu higiēnas līmeni. “Elis” higiēnas aprīkojuma līnijā ietilpst tvertnes 8 dažādās krāsās, lai ļautu to pieskaņot pārējam higiēnas aprīkojumam un interjeram jebkurās labierīcībās.

Atkritumu tvertne sieviešu higiēnas precēm

Funkcionālā un inteliģentā dizaina paraugs starp “Elis” higiēnas līnijas produktiem ir atkritumu tvertne sieviešu higiēnas precēm. “Lady care” kolekcija projektēta tā, lai higiēnas izstrādājumus varētu izmest, teju nepieskaroties virsmām. Šis higiēnas aprīkojums ir pilna servisa risinājums – atkritumu savākšanu, utilizēšanu un speciālo granulu uzpildīšanu nodrošina “Elis”. “Lady care” atkritumu tvertne arī tiek stiprināta pie sienas, lai netīšām neapgāztu to un būtu ērti uzkopt telpu. Tvertnes dizains ir neuzkrītošs un estētisks, lai iederētos jebkurā interjerā.

Kāpēc izvēlēties “Elis”

Ikvienā uzņēmumā ir jāpaveic daudz dažādu ikdienas darbu, kas ietekmē darbinieku un klientu kopējo labsajūtu. Ir virkne priekšrocību, kāpēc tieši “Elis” var kļūt par Jūsu uzņēmuma labāko sabiedroto, kas regulāri rūpējas par kvalitatīva higiēnas aprīkojuma nodrošināšanu labierīcībās. “Elis” piedāvā estētisku risinājumu higiēnas aprīkojumam, produktu klāstā ir gan tualetes papīra turētājs, gan gaisa atsvaidzinātājs un citi produkti, lai uzturētu tīras un patīkamas labierīcību telpas.

Higiēnas preču serviss sākas ar bezmaksas konsultāciju, nepieciešamo uzpildes materiālu patēriņa aprēķinu, iekārtu montāžu, un turpinās ar regulāra servisa nodrošināšanu ekspluatācijas laikā. Ja vēlaties uzzināt vairāk, apmeklējiet mājaslapu Elis.com un piesakieties konsultācijai, lai jau pavisam drīz izbaudītu priekšrocības, ko sniedz higiēnas aprīkojuma noma un tā teicamais serviss.

Foto: Elis.com


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru