Uzvara tālmetienu krusā

28.Oktobris, 2016

Trešdien Valmieras/ORDO basketbolisti izcīnīja trešo uzvaru Olybet LBL regulārajā čempionātā, savā laukumā abpusējā 25 (13+12) rezultatīvu trejaču kanonādē visai pārliecinoši apspēlējot Latvijas čempiona valmierieša Viktora Iļjina šosezon pārstāvēto komandu Jūrmala/Fēnikss.

JĀTIEK GARĀM! Valmieras/ORDO snaiperis Mārtiņš Laksa (Nr.54), cīnoties pret jūrmalnieku divmetrinieku Mārci Saulīti, mēģina izkārtot sev pozīciju metienam. Trešdien Mārtiņš trāpīja visus piecus izmestos trejačus! Edgara Vaivada foto

Valmiera/ORDO – Jūrmala/ Fēnikss 85:78 (23:19, 23:18, 20:14, 19:27)Pret Laksas trejaci jūrmalnieki salādēja mājinieku grozā 4 tālos (Jeromanovs 2, Pinete, Strēlnieks) pēc kārtas, pirmās ceturtdaļas vidū liekot mūsējiem iet malā uz apspriedi — 5:18... Kafija bija valmieriešus atmodinājusi, un visai ātri Kaufmanis (1) un Laksa (2) ar tālmetieniem panāca izlīdzinājumu pie 19:19, bet Kaufmanis pabeidza 10 minūtes ar 4 punktu pārsvaru mājiniekiem — 23:19.Mūsējie turpināja sparīgi, un 14. minūtē Kaufmanis ar trejaci pārsvaru ieveda jau otrajā desmitā — 34:23. Jeromanovs ar tālmetienu gan samazināja deficītu līdz 4 punktiem (34:30), taču Jonāts, Gabrāns, Vokers un Laksa 18. minūtē palielināja pārsvaru līdz ducim — 42:30. Pirmajam puslaikam punktu ar bērna matu zem mājinieku groza pabeidza Dušelis — mūsējie priekšā ar 9 punktiem pie 46:37. Trešo ceturtdaļu iesākuši ar 4 trejačiem pēc kārtas (Laksa 2, Kaufmanis, Jonāts), mājinieki panāca 19 punktu pārsvaru pie 58:39, tomēr punktu 30 minūtēm ar trejaci pielika jūrmalnieku Vīksne — tikai plus 15 un 66:51.