Urbanovičs nodrošina svarīgu uzvaru

19.Decembris, 2023

Piektdienas vakarā ELVI florbola līgā vīriešiem notika viena spēle – Valmieras Olimpiskajā centrā FBK Valmiera/Betsafe uzņēma savu kaimiņieni turnīra tabulā komandu Ķekava/RB&B.

Aizraujošā un rezultatīvā cīņā svarīgu uzvaru ar 9:8 svinēja valmierieši, izšķirošais vārtu guvums Daniela Urbanoviča kontā.

Abu komandu šīs sezonas pirmajā savstarpējā mačā, kas norisinājās 29. septembrī Ķekavā, pārliecinoši pārāki ar 6:1 bija laukuma saimnieki. Arī Valmieras Olimpiskajā centrā notikušās spēles rezultātu atklāja tieši ķekavieši – 1:0. Jau 2. minūtē precīzi meta Patriks Zvejnieks. 8. minūtē vadībā ar 2:1 izvirzījās Valmieras komanda, kuras labā pa golam iemeta Ričards Rība un Mārtiņš Broks. Pēc pirmā perioda rezultātu tablo vēstīja par kaujiniecisku neizšķirtu, jo 9. minūtē ar precīzu metienu izcēlās Ķekava/RB&B spēlētājs Endijs Umberts Barruss (2:2).