Trīs dažādas uzvaras

26.Aprīlis, 2022

Optibet virslīgas sestās kārtas mačā Valmiera FC pārliecinoši ar rezultātu 3:0 savā laukumā – Valmieras Olimpiskajā centrā – pārspēja Tukums 2000/Telms komandu.

Šajā spēlē vairākas sastāva rotācijas bija veicis galvenais treneris Jurģis Kalns, ļaujot atvilkt elpu vairākiem komandas līderiem.

Mačs, kā jau ierasts, sākās ar aktīvu spēli un bumbas kontroli Valmiera FC komandai. Jau vairākas iespējas mača ievadā, tikmēr Rihardam Matrevicam otrā laukuma pusē darba daudzums bija ļoti mazs, pat niecīgs. Tomēr nācās gaidīt līdz pat pirmā puslaika beigām, kad Džibrils Gejs ar neatvairāmu sitienu raidīja bumbu tālajā vārtu pusē, neatstājot cerības vārtsargam un panākot svarīgu 1:0. Jāatzīmē, ka pirmajās 45 minūtēs izcilas vārtu gūšanas iespējas bija gan Raimondam Krollim, gan Kamilo Menam.

Otrais puslaiks gluži kā pirmais tika aizvadīts Valmiera FC zīmē – jau 49. minūtē rezultāts tika dubultots: Luka Silagadze ielauzās soda laukumā un kā uz paplātes precīzi piespēlēja komandas kapteinim Krollim, kurš nekļūdījās, otro reizi spēlē pārspējot Tukuma vārtsargu. Nākamais rindā stājās Ivans Želizko, atkal Silagadzes piespēle un vārtu guvums ar rikošeta palīdzību. Spēles beigās dažus momentus izveidoja arī viesi, bet Matrevics vārtos bija modrs un gatavs atvairīt jebkuru sitienu. Spēle noslēdzās ar ļoti labvēlīgu rezultātu – 3:0.