Tie mūsu stiprinieki

- 27.Maijs, 2016

Ikgadējā «DNB Stipro skrējienā», kas šogad norisinājās Ķegumā, startēja vairāk nekā 4500 skrējēju. Starp daudzajiem dalībniekiem piedalījās un ar labiem rezultātiem sacensības pabeidza vairāki mūspuses sporta dzīves pārstāvji.

Sekojot saviem panākumiem iepriekšējo gadu skrējienos, arī šogad vīru Elites grupā labāko desmitniekā izdevās iekļūt Kocēnu «Rubenes» florbolistam Uģim Karasevam. Salīdzinot ar pērn iespēto — 3. vietu, šogad gan Uģim neliels kritums — izcīnīta 6. vieta 164 startējušo vīru vidū. Uzvarēja Latvijas izlases orientierists, grundzālietis Artūrs Pauliņš, otrajā vietā atstājot savu amata brāli Jāni Krūmiņu, bet trešajā — Kristapu Vēju-Āboliņu.

Vīriešu masu starta grupā finišu sasniedza 1080 skrējēju. Teicami rezultāti mūsu orientieristiem Edgaram Kokorevičam un Ģirtam Pakalnam, attiecīgi 4. un 9. vieta. 41. vieta vēl vienam «Rubenes» florbolistam Jānim Vidzim. Šajā grupā uzvaru svinēja Artis Pūcītis, otrais Jānis Zvaigznītis, bet trešais Arinārs Elksnis, kam Edgars zaudēja tikai 26 sekundes.

Atzīstams rezultāts arī «Ežu» komandai, kas ierindojās 7. vietā Elites komandu grupā.

Interesanti, ka šo sacensību rezultāti pilnībā publicēti tika tikai aizvadītās nedēļas beigās. Organizatoriem to apkopošanai bija nepieciešamas vairāk nekā divas nedēļas.

PĒC FINIŠA apspriežas Ģirts Pakalns ar Edgaru Kokoreviču.