Svarīga uzvara Ogrē

9.Decembris, 2016

Trešdien mūsu basketbolisti izcīnīja piekto panākumu 7 spēlēs Triobet BBL čempionāta B grupas turnīrā, viesos saspringtā cīņā mača galotnē apspēlējot mājiniekus Ogre/Kumho Tyre un pakāpjoties uz trešo vietu tabulā.

Ogre/Kumho TyreValmiera/ORDO 65:71 (19:14, 16:19, 20:16, 10:22)

Viesiem pieteikumā nebija iepriekšējo maču galvenā punktu guvēja Kaufmaņa, toties laukumā pēc rokas traumas bija atgriezies un gandrīz 28 minūtes nospēlēja Laksa. Jāteic, ka Uvis Helmanis izmantoja tikai 8 no pieteiktajiem 10 basketbolistiem, savukārt mājiniekiem nācās iztikt bez Vītola, un arī ogrēnieši faktiski spēlēja tikai ar 8 vīriem.

Viesi ar Pita un Vairoga metieniem izvirzījās vadībā 5:0 un tikai 5. minūtē ļāva Apsītim ar 1/2 pirmoreiz priekšā dabūt mājiniekus — 8:7. Turpinājumā līdzīgā cīņā nedaudz precīzāki bija ogrēnieši, pirmās 10 minūtes pabeidzot ar 5 punktu pārsvaru — 19:14.

Pēc Niedras trejača nonākuši 8 punktu deficītā (14:22), mūsējie panikā nekrita un pusminūti pirms puslaika beigām pēc Gabrāna metiena gandrīz izlīdzināja rezultātu — 32:33. Tomēr 20 minūšu rēķinu fiksēja Sīpoliņš — 35:32 ogrēniešu labā.

ATGRIEZIES! Liels prieks, ka mūsu komandas sastāvā pēc plaukstas traumas sadziedēšanas atkal atgriezies Mārtiņš Laksa. Lai izdodas ātri noregulēt tēmekli precīziem metieniem! Edgara Vaivada foto