Stars S komandai I vieta Boccia spēlē jau otro gadu!

- 18.Septembris, 2020
Sports
Laikrakstā

5. septembrī Valmieras 2. vidusskolas stadionā 13. reizi notika starptautiskās sacensības bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām Mēs varam!Pasākuma mērķis ir rast iespēju cilvēkiem ar invaliditāti satikt vecos draugus un atrast jaunus, esot ārpus ierastās vides, pārbaudīt savas prasmes un gūt pozitīvas emocijas.

Paldies pasākuma rīkotājiem, kas radīja iespēju tam būt! Nebija starptautiska mēroga sacensības, jo komandas no Norvēģijas un Igaunijas nevarēja piedalīties, taču sporta spēlēs piedalījās Latvijas speciālo internātskolu audzēkņi, dalībnieki no aprūpes centriem. Valmieras Invalīdu sporta klubu (VISK) Stars S un Valmieras Bērnu sporta skolu (VBSS) pārstāvēja 8 dalībnieki. Pēc svinīgās atklāšanas ceremonijas un ļoti aktīvas iesildīšanās (paldies atraktīvajam Rihardam!) visi, emocionāli saviļņoti par to, kā tad šogad būs, devās sportot. Pasākuma programma tiek veidota tā, lai katrs dalībnieks varētu izvēlēties disciplīnu pēc savām spējām un vēlmēm. Paralēli visām aktivitātēm notika tradicionālais Boccia turnīrs, kas ik gadu tiek uzskatīts par pamatdisciplīnu šajās sacensībās.  

BOCCIA UZVARĒTĀJI un Stars S II komanda ar Kocēnu novada domes priekšsēdētāja pirmo vietnieku Jāni Daini un sacensību galveno tiesnesi, Valmieras Bērnu sporta skolas direktori Līgu Dzeni.  S. Ulanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru