Starptautiskā māsu diena izzinošā erudīcijas pasākumā

- 16.Maijs, 2023
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Vidzemes slimnīca 12. maijā svinīgā erudīcijas spēlē «Zini! Mini! Uzzini!» atzīmēja Starptautisko māsu dienu, tādā veidā godinot slimnīcas 349 māsas, māsu palīgus, radiogrāferus, radiologu asistentus, vecmātes un biomedicīnas laborantus.

Māsu dienu atklāja gan Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, vēlot visiem izzinošu pasākumu, gan arī Valmieras domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, kas klātesošos sveica svētkos.  Par uzvaru cīnījās 14 komandas ar vairāk nekā 70 dalībniekiem. Pasākuma norises laikā dalībnieki aktīvi un aizrautīgi pildīja visus uzdotos jautājumus, kas bija gan asprātīgi, gan sniedza iespēju iegūt jaunas, vēl nebijušas zināšanas. Kopumā dalībniekiem bija jāpārzina 12 dažādas tēmas par kultūru, sportu, valodām, dabu, cilvēkiem un, protams, tas viss bija arī kaut kādā veidā saistīts ar medicīnu. Meklēt atbildes uz jautājumiem komandām palīdzēja arī Uģis Muskovs un Jānis Baiks.

ERUDĪCIJAS PASĀKUMA pirmās vietas ieguvēji – Ambulatorās un Medicīnas tehnoloģiju daļu apvienotā komanda «Lakstīgalas». Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru