Skolas nosaukuma izgaismošanai saziedots

24.Novembris, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Augusta sākumā ilggadējais Valmieras Viestura vidusskolas direktors Ivars Briedis aicināja pārsteigt skolu 82. un Latviju 103. dzimšanas dienā, sarūpējot mācību iestādei gaišu svētku rotu. 

«No mazas lauku skoliņas mūsu skola tapusi par vienu no lielākajām Ziemeļvidzemes vidusskolām – ar modernu tehnoloģiju un labiem darba rezultātiem. Aicinu jūs, visus viesturiešus, piedalīties projektā «Viesturskola aicina».

Projekta saturs ir tāds, lai virs skolas fasādes jebkurā diennakts un gada laikā varētu iemirdzēties uzraksts «Valmieras Viestura vidusskola». Un es ceru, ka projekts realizēsies dzīvē jau šī gada 11. novembrī, kad skolas pagalmā iedegsies atmiņu ugunskuri un vienlaikus iedegsies un izgaismosies arī mūsu skolas nosaukums,» augustā pauda Ivars Briedis, kurš ir arī projekta «Viesturskola aicina» iniciators. 

Valsts svētku nedēļā lielo notikumu varēja piedzīvot ikviens. 

SKOLAS LOGO ikdienā un svētku reizēs gaiši izgaismots vēstīs par Valmieras Viestura vidusskolu, kuru par savu sauc daudzi valmierieši. Valmieras Viestura vidusskola šajā mācību gadā mūsu pilsētā ir arī tā vidusskola, kurā mācās visvairāk skolēnu. Foto no skolas arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru