Skola – Skolotājs – Skolēns

- 14.Februāris, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Svinīgs un nozīmīgs pasākums notika 1. februārī, kad tika atvērts Bērnu un jauniešu centra «Rīgas Skolēnu pils» Rīgas Skolu muzeja rakstu pirmais krājums «Rīgas skolu muzeja raksti».

Krājumā publicēti muzeju darbinieku, Latvijas skolu muzeju pedagogu un pedagoģijas vēsturnieku pētījumu rezultāti, kuros izmantoti arhīvu, bibliotēku un skolu muzeju krājumi. Krājums «Rīgas skolu muzeja raksti» izdots ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu, sadarbībā ar Rīgas vispārējās izglītības iestāžu skolu muzejiem, Skolu muzeju biedrību un pedagoģijas vēsturniekiem. Rakstu krājumā iekļauti referāti, kas nolasīti zinātniski praktiskajā konferencē «Skola. Skolotājs. Skolēns. Vēsturiskā pieredze mūsdienu pedagoģiskajā procesā» (konference notika 2022. gada 22. novembrī).

Krājuma atvēršanā piedalījās tā veidotāji, Rīgas un citu Latvijas skolu muzejnieki, viesi. Pasākumu atklāja Rīgas Skolu muzeja vadītājs, Baltijas Pedagoģijas vēsturnieku asociācijas un Latvijas Skolu muzeju biedrības biedrs Jāzeps Imants Vikšers.

INETA AMOLIŅA, Valmieras Valsts  ģimnāzijas vēstures skolotāja un muzeja pedagoģe, Rīgas Skolēnu pilī ar jauno rakstu krājumu. Autores foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru