Samsung veļas mašīnu priekšrocības

1.Augusts, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Kad runa ir par veļas mašīnu, tad tās efektivitāte un funkcionālais ērtums ir parametri, kam pievērš visvairāk uzmanību un nereti ir noteicošie veļas mašīnas izvēles pirkumā. Lai arī sadzīves tehnikas funkcionalitāte ir svarīga, tagad arī ražotāji piedāvā veļas mašīnas ar dažādām tehnoloģiskām funkcijām, kas vēl vairāk atvieglo ikdienu un padara veļas mašīnas lietošanu ērtāku un ātrāku.

Piemēram, ražotājs Samsung turpina tendenci piedāvāt inovatīvi un tehnoloģiski uzlabotas funkcijas ne tikai mazajai sadzīves tehnikai, bet arī veļas mašīnām. Viedās tehnoloģijas piedāvā iespēju veļas mašīnu savienot ar, piemēram, planšetdatoru vai telefonu, ar kuru starpniecību redzam un pat spējam attālināti pārvaldīt mazgāšanas procesu.

Ja plānojat iegādāties jaunu veļas mašīnu, ir daži kritēriji, kas jāņem vērā, lai izvēlētos to piemērotāko, mājsaimniecības vajadzībām atbilstošāko veļas mašīnu.

Kapacitāte jeb ietilpība

Jāpārliecinās, vai veļas mašīna ir pietiekami liela attiecībā uz cilvēku skaitu ģimenē. Veļas mašīnas ietilpība produkta aprakstos tiek norādīta kilogramos (kg) - cik daudz veļas var ievietot tvertnē vienā mazgāšanas ciklā. Lielai ģimenei nepieciešama vismaz 8 kg ietilpīga veļas mašīna, savukārt mazākām - ar mazāku kapacitāti. Samsung veļas mašīna ar 9 kg lielu ietilpību ir vispopulārākā izvēle pircēju vidū, jo var arī izmazgāt lielāka apjoma tekstilu, piemēram, segas, pledus, ziemas virsdrēbes u.c.

Trokšņa līmenis decibelos (db)

Veļas mašīnas trokšņa līmenis ir svarīgs faktors, jo tas var ietekmēt dzīvojamās vides komfortu un labsajūtu. Jo mazāks ir decibelu skaits, jo klusāka ir veļas mašīna. Trokšņa līmeni var ietekmēt arī centrifūgas ātrums - jo lielāki apgriezieni, jo skaļāks mazgāšanas cikla troksnis. Dažas veļas mašīnas ir aprīkotas ar labāku izolāciju un speciālu vibrāciju samazinošu konstrukciju, lai noklusinātu vibrācijas un centrifūgas troksni.

Samsung veļas mašīna ar digitālā inventora (digital inverter) tehnoloģiju ir klusāka, jaudīgāka un patērē mazāk enerģijas nekā universālais motors - ir vērts ieguldīt energoefektīvā sadzīves tehnikā. Trokšņa līmenis dažādiem ražotājiem un tehnikas modeļiem var atšķirties, bet ja veļas mašīna atradīsies tuvu guļamistabas, darbistabas telpai, lietderīgi un praktiski izvēlēties būtu klusāku veļas mašīnu, kas nodrošinās mājas trokšņa komfortu arī centrifūgas režīmā.

Mazgāšanas programmu cikli un ekstra funkcijas

Samsung veļas mašīnas ir aprīkotas ar izcilu mazgāšanas cikla funkciju, kas saucas hygiene steam. Šajā mazgāšanas ciklā veļas mašīnas tvertnē izdalās tvaiks, kas vienmērīgi piekļūst visai veļasi un iznīcina alergēnu un baktērijas. Savukārt bubble soak režīmā apģērbs tiek mērcēts siltā ūdens mazgājamā līdzekļa burbuļos. Veļas mašīnas ar ātro 15 minūšu mazgāšanas režīmu, smalkā auduma režīmu, režīmu krāsainiem apģērbiem, gultas veļas mazgāšanas ciklu, veļas mašīnas ar veļas žāvēšanas funkciju u.c.

Burbuļojošais un efektīvais bubble soak režīms

Samsung veļas mašīna ar burbuļojošo tehnoloģiju sniedz iespēju drēbes mazgāt pat 15 grādu temperatūrā, un tās būs tīras un svaigas! Tā nodrošina mazgāšanas līdzekļa iekļūšanu auduma šķiedrās, kā arī karstā ūdens mērcēšanas koncepciju, lai iztīrītu piekaltušus netīrumus un sevišķi ieēdušos traipus.

Mazgājot veļu šajā režīmā, var iegūt vairākas priekšrocības. Veļas mašīna ietaupa laiku, enerģiju un mazgāšanas līdzekļus, patērē aptuveni 30% no elektroenerģijas, salīdzinot ar regulāro mazgāšanas ciklu, tehnoloģija nezaudē savas spējas arī mazgājot zemā temperatūrā, kas ir izdevīgi arī ikmēneša budžeta skatījumā. Burbuļojošais režīms ir efektīvs un klienti to arī iecienījuši.

Mūsdienās veļas mašīnas piedāvā daudz iespēju, kas atvieglos mazgāšanas procesu, ļaus taupīt enerģiju un atvērs durvis jaunām tehnoloģiju iespējām ikdienā. Funkcionāli bagātas un ar inovatīvām tehnoloģijām aprīkotas Samsung veļas mašīnas interneta veikalā 220.lv. Lai uzzinātu vairāk par veļas mašīnas funkcijām, meklējiet informāciju interneta veikala preces aprakstā! Uzlabo veļas mazgāšanas pieredzi ar augstu klasi - Samsung veļas mašīna, tīrība un inovācija!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri