Rubenes dāmas sāk pārliecinoši

- 15.Marts, 2016

ELVI florbola līgas sievietēm pusfināla sēriju ar divām pārliecinošām uzvarām sākusi «Rubene». Čempiones savā laukumā Kocēnos ar 11:4 un 11:0 sakāva «Rīgas Lauvas». Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām kocēnietes izvirzījušās vadībā ar 2:0.

Regulārā turnīra uzvarētāja «Rubene» savu pretinieku — Virslīgas jaunpienācēju «Rīgas Lauvas», kura kā pēdējā kvalificējās izslēgšanas spēļu turnīram, — uzņēma Kocēnu sporta namā. Spēles rezultātu pirmajā cīņā 6. minūtē atklāja mājiniece Zane Ziedone (1:0), bet pēc tam trīs vārtus pēc kārtas iemeta Liene Adamane, ļaujot «Rubenei» pirmo trešdaļu uzvarēt ar 4:0. Otrās trešdaļas pirmajā pusē trīs vārtus pēc kārtas guva «Rīgas Lauvas» (3:4), bet jau drīzumā intriga atkal pazuda — pirms pēdējā perioda «Rubene» atradās vadībā ar 7:4, bet visā mačā uzvarēja ļoti pārliecinoši — 11:4.

Labākās spēlētājas balvu «Rubenes» rindās saņēma Zane Ziedone, kurai šajā mačā divi goli. Rezultatīvākā viņas komandā ar 5 (4+1) punktiem bija Liene Adamane, bet 4 (2+2) punkti Laurai Gaugerei. Par labāko starp rīdziniecēm atzina Annu Ankudinovu, kura izcēlās ar «hat-trick».

Otrajā spēlē čempione «Rubene» ne tikai otro reizi pēc kārtas izpildīja savu «normu» gūto vārtu ziņā (pirmajā periodā — seši, otrajā — divi, trešajā — trīs), bet arī nosargāja neskartu savu cietoksni, svinot ļoti pārliecinošu uzvaru ar 11:0.

Visus 19 pretinieču metienus atvairīja «Rubenes» vārtsardze Jolanta Tauriņa-Ieveniece, kura saņēma labākās spēlētājas balvu. Otro maču pēc kārtas 4 (2+2) punktus guva Laura Gaugere, kura šoreiz bija rezultatīvākā savā komandā. 3 (1+2) punktus savāca Lība Mikova, bet pa diviem goliem iemeta Madara Adamane un Zane Darša. Par labāko starp rīdziniecēm atzina Lieni Krauju.

Sērija turpināsies šo piektdien (pl. 20.00) un sestdien (pl. 10.00) Kocēnos.

REZULTATĪVA SADARBĪBA. Lauras Gaugeres (Nr. 3) un Lienes Adamanes (Nr. 14) saspēle visbiežāk noved līdz gūtajiem vārtiem. floorball.lv foto