Rubene sāk pārliecinoši

- 20.Septembris, 2016

Kocēnu «Rubene» savā ELVI florbola līgas jaunās sezonas pirmajā spēlē uzņēma FBK Valmiera florbolistus. Ar 7:4 uzvarēja kocēnieši, kuru sastāvā rezultatīvākais ar 4 (3+1) punktiem bija Ingars Matisons.

Kocēnu sporta namā notikušā mača rezultātu jau 3. minūtē atklāja valmierietis Ints Vilks (1:0), bet pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts — 2:2. Otrajā periodā tika gūti divi goli, abi «Rubenes» kontā — 4:2. Pēdējā trešdaļā mājinieki savu pārsvaru palielināja līdz četriem vārtiem (6:2), bet tad ar diviem goliem atbildēja valmierieši, atjaunojot intrigu — 4:6. Punktu spēlei ar metienu astoņas sekundes pirms pamatlaika beigām tukšos vārtos pielika kocēnietis Ingars Matisons — 7:4.

Matisons ar 4 (3+1) punktiem bija rezultatīvākais šajā mačā, bet labākā spēlētāja balva tika pasniegta Ārnijam Kuratņikam, kurš arī izcēlās ar hat-trick. 2 (1+1) punktus savāca Atis Stepāns. Par labāko starp valmieriešiem atzina divu vārtu autoru Ričardu Eglīti, 2 (1+1) punkti Aigaram Belasovam.

***

Pirmo spēli ELVI florbola līgas sieviešu turnīrā aizvadījušas arī pērnās sezonas čempiones Kocēnu «Rubenes» florbolistes, kuras uzņēma savas nesenās fināla pretinieces — FK «NND» (Rīga). Uzvaru ar 7:4 svinēja čempiones, kuru rindās ar 3 (1+2) punktiem izcēlās Liene Adamane.

Tieši Kocēnu komanda bija tā, kas guva pirmos vārtus jaunajā čempionātā, — 8. minūtē Lienes Adamanes piespēli precīzi izmantoja Juta Muravska (1:0). Vadības grožus kocēnietes šajā spēlē no rokām vairs neizlaida — pēc pirmā perioda 2:1, pēc otrā 5:2. Pēdējā trešdaļā FK «NND» aizsardze Gunita Kārkliņa divas reizes izcēlās uzbrukumā, mājinieču pārsvaru samazinot līdz minimumam (4:5), tomēr pamatlaika pēdējās minūtēs veiksme atkal atgriezās «Rubenes» pusē, kas svinēja uzvaru ar 7:4.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Evita Rudzīte, kura izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. Divi goli arī Laurai Gaugerei, 2 (1+1) punktus savāca Juta Muravska, bet rezultatīvākā ar 3 (1+2) punktiem bija Liene Adamane. Labākās spēlētājas balvu Rīgas komandā saņēma Gunita Kārkliņa, kura ar diviem goliem bija arī rezultatīvākā.