Rēzekne apstādina Valmieru

- 3.Maijs, 2016

Pirmo zaudējumu Komanda.lv Latvijas futbola 1. līgas čempionātā piedzīvojuši Valmiera Glass FK/BSS futbolisti, izbraukumā Rēzeknē zaudējot vietējai Rēzeknes FA/BJSS ar 2:3 (0:2).

Jau piektajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Guntars Silagailis, gūstot vārtus ar galvu. Puslaika izskaņā viņš līdzīgā stilā guva arī otros vārtus. Valmierieši 68. minūtē vienus vārtus atguva, pateicoties Valtam Jaunzemam, tomēr prieki bija īsi, jo trīs minūtes vēlāk, kļūdoties Elvim Arnavam, Rēzekne atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Viesu centieni atspēlēties vainagojās 76. minūtē, kad savus trešos vārtus sezonā guva Vairis Velme. Neizšķirta panākšanai pietrūka gan laika, gan spēles veiksmes.

«Uznākot laukumā, jutu, ka bijām nedaudz nobijušies,» par spēli Rēzeknē stāsta komandas pieredzējušākais spēlētājs Valdis Veinbergs. «Vairāk momentu tik un tā bija mums. Rēzeknieši lika uzsvaru uz pretuzbrukumiem, tas arī viņiem nesa rezultātu. Otrajā puslaikā viņus kārtīgi piespiedām, bijām fiziski izturīgāki. Bija varianti arī izraut neizšķirtu vai pat uzvarēt, vienā iespējā, bumbai jau lidojot vārtos, tai priekšā gadījās Vairis, otrā tiesnesis neiedeva pendeli

Pēc šī zaudējuma valmierieši atkrituši uz turnīra tabulas 4. pozīciju, priekšā palaižot savus nākamos pretiniekus Skonto FC un divas līdervienības, kuras arvien turpina uzvarēt — Babīti un Rēzekni.

Jau 4. maijā mūsu futbolisti turpinās ar Latvijas futbola grandu Skonto FC uzņemšanu savā laukumā. Spēles sākums pl. 14 Jāņa Daliņa stadionā. Pēdējo reizi daliņos Skonto futbolisti viesojās pirms 13 gadiem, toreiz virslīgas turnīra ietvaros apspēlējot mājiniekus ar 2:0.

Valmiera Glass FK/BSS — Rēzeknes FA/BJSS 2:3 (0:2)

Vārti: Jaunzems 68’, Velme 76’ — Silagailis 5’, 41’, Silovs 71’

Brīdinājumi: Dubro 50’ — Rogozins 55’, Rihters59’

Sastāvi: Arnavs (v), Dubro, Sietiņsons (46’ Ozols), B. Bērziņš, Ģērmanis (71’ Pavlovičs), V. Jaunzems, Jākabsons, Ērglis (k), Pallo, Veinbergs (82’ Migla), R. Apsītis (66’ Velme) — Maslobojevs (v), Višinskijs (93’ Ježkovs), Aguls, Brīvers, Rihters (69’ Borisovs), Bokta, Rogozins (74’ Stērninieks), Silovs, Ziemelis, Koņkovs (64’ Prokopkins), Silagailis (k).

Spēles tiesnesis: Vitālijs Spasjoņņikovs

VISS VĒL PRIEKŠĀ — pie sevis nodomā Valmiera Glass FK/BSS galvenais treneris Gatis Ērglis.