Pieveikta arī Dobele

- 14.Februāris, 2017

Latvijas telpu futbola asociācijas 1. līgas turnīrā jau piekto uzvaru pēc kārtas guvuši VALMIERA GLASS VIA futbolisti, sestdien mājas spēlē ar 6:0 (4:0) apspēlējot RSU/BAO Dobele.

Spēli ar Dobeles kājbumbas meistariem mūsējie sagaidīja ar atmiņām no 1. kārtas cīniņa izbraukumā, kur valmierieši tikai ar lielām pūlēm guva pārspēku un arī laimīgu uzvaru (4:2). Un, līdzīgi kā tajā spēlē, arī šajā pirmos vārtus guva Alvis Dubovs. To viņš panāca vien 13. minūtē, līdz tam laukumā notika līdzvērtīga cīnīšanās. Pēc šiem vārtiem dobelniekiem, kuriem šajā spēlē bija tikai viena maiņa, argumenti pret labāk nokomplektētajiem pretiniekiem jau bija beigušies. Uzreiz pēc izspēles no laukuma centra vēl vienus vārtus guva Alvis Jaunzems — 2:0. Tad sekoja Artūra Pallo uznāciens, kurš minūti vēlāk guva savus pirmos vārtus — 3:0, bet trīs minūtes pirms puslaika izskaņas arī otros — 4:0.

Pēc pārtraukuma laukumā aina nemainījās, valmierieši priecēja ar skaistu futbola spēli — vairākkārt glāba viesu vārtsargs, lieliski savus uzdevumus pildīja arī viņa amata brālis pretējos vārtos — Matīss Kučinskis. Turpinot Pallo tēmu, spēles 30. minūtē viņš atzīmējās jau trešo reizi, tā svinēdams savu hettriku. Punktu graujošā uzvarā ar lielisku šāvienu no kreisās malas vārtu develē pielika brāļu Jaunzemu vecākais pārstāvis Valts — 6:0.

Šajā kārtā atkal klupienu piedzīvoja valmieriešu vieni no lielākajiem konkurentiem — FC Nikers. Šoreiz kuldīdznieki pazaudēja divus punktus neizšķirtā spēlē ar PB Line/Dinair (4:4). Toties joprojām pirmajā vietā esošā Ošukalns savu izbraukuma darbu paveica nevainojami, uzvarot SK Latgols (10:3). Līdz ar to VALMIERA GLASS VIA no Ošukalna joprojām atpaliek par punktu (24 p. pret 25 p.), bet priekšā FC Nikers jau par pieciem punktiem.

Nākamā spēle valmieriešiem šosvētdien Rīgas 49. vidusskolā pl. 17:00 pret turnīra rupjāko vienību PB Line/Dinair.

NEAPSTĀDINĀMS. Savus 13. vārtus turnīrā spēlē pret Dobeli guva Alvis Dubovs.