Pelnīta uzvara

12.Aprīlis, 2022

Optibet futbola virslīgas 5. kārtas mačā Mežaparkā, viesojoties pie FK Auda, spējām paņemt spēles pavedienu savās rokās un ar rezultātu 3:1 pārvest mājās trīs svarīgus punktus.

Jau pirmajā puslaikā bija skaidrs, ka Valmiera FC būs tā komanda, kura diktēs noteikumus laukumā, jo Audas spēlētājiem spēles ievadā bija problēmas aizlauzties līdz Riharda Matrevica sargātajiem vārtiem. Kā spilgtākais mirklis atzīmējama Fabrisa Ondoa kļūda savu vārtu tuvumā, pēc kuras pretinieku rindās iestājās panika, un tur kā stabs tika gāzts Maksims Toņiševs – tiesnesis neminstinoties norādīja uz 11 metru soda sitiena atzīmi. Kā jau paredzams, sitienu izpildīt devās komandas kapteinis Raimonds Krollis, diemžēl nesekmīgi. Laikam ritot, bija vēl pāris iespējas gūt vārtus, tomēr pēc pirmā puslaika rezultāts neizšķirts – 0:0.