Pastaiga dabā, airsoft, lāzertags u.c. idejas aktīvām brīvdienām

14.Februāris, 2020
Apmaksātā publikācija
Portālā

Klāt brīvdienas un nezini ko darīt? Gribi tās pavadīt aktīvā gaiostnē kopā ar draugiem nevis zvilnēt uz dīvāna, pārslēdzot televīzijas kanālus? Lūk, aizraujošas idejas ar airsoft un lāzertag spēli, pastaigas pa dabas takām un ne tikai!

Kas ir airsoft?

Airsoft ir azartiska kaujas simulācijas sporta spēle, ar ko nodarbojas tūkstošiem cilvēku Eiropā un citviet pasaulē. Lai gan ar airsoft vairāk aizraujas kungi, to labprāt pamēģina arī sievietes. Ar šo sporta veidu var nodarboties gan fiziski spēcīgi cilvēki, gan arī tie, kuri ikdienā nepiekopj aktīvu dzīvesveidu. Ja šķiet, ka ilgstoša skriešana nav priekš Tevis (airsoft ieroči ir smagi, jo ir ražoti kā reālu ieroču replikas), var spēlēt aizsardzībā, sargājot savas komandas bāzi.

Airsoft Latvijā

Airsoft Latvijā arī uzņem apgriezienus, kļūstot par iecienītu hobiju daudziem cilvēkiem. Airsoft Rīgā var spēlēt “GUNSnLASERS” izklaides parkos:

 • Mārkalnes ielā 10 (iekštelpās);

 • Viestura prospektā 2 (āra laukumi);

 • Šampētera ielā 1 (iekštelpās).

Airsoft veikals un aktīvās atpūtas parki “GUNSnLASERS” rīko arī atvērtās jeb publiskās airsoft spēles, kuras var apmeklēt ikviens interesants. Gada siltajā sezonā airsoft spēles notiek plašajā Mežaparka poligonā, bet ziemā iekštelpās Juglā un Šampēterī.

Klikšķini ŠEIT vai apmeklē Facebook lapu un seko līdzi informācijai, kad gaidāms nākošais pasākums! Šī ir lieliska iespēja izmēģināt, kas ir airsoft, kādi ir airsoft ieroči un cits ekipējums.

Airsoft Latvijā drīkst spēlēt tikai no 16 gadu vecuma atbilstoši iekārtotos poligonus, kā arī ar piemērotu airsoft ekipējumu, kas pasargās spēlētāju no bumbiņas trāpījuma.

Lāzertags bērniem un pieaugušajiem

Lāzertags jeb lāzera peintbols ir dinamiska spēle, ko var spēlēt arī bērni. Spēlē tiek izmantoti veselībai nekaitīgi lāzera ieroči, kas darbojas līdzīgi kā televīzijas pultis. Trāpījums nav sāpīgs un neatstāj zilumus, jo to jūt tikai ar vieglu vibrāciju un skaņas signālu.

Interesantākais, ka pēc spēles katrs dalībnieks saņem diplomu ar savu statistiku un, iespējams, arī kādu no sešiem tituliem:

 1. kamikadze;

 2. snaiperis;

 3. iznīcinātājs;

 4. kareivis;

 5. rembo;

 6. neievainojamais.

Ja vēlies uzzināt vairāk par šo aktivitāti vai pieteikt pasākumu, ienāc ŠAJĀ mājaslapā!

Pastaiga pa dabas takām

Vai zināji, ka gada aukstajā sezonā svaigā gaisā ieteicams uzturēties vismaz 2h? Izmanto brīvdienas garām pastaigām pa dabas takām! Turklāt katrs noietais kilometrs nāk par labu arī fiziskajai veselībai.

Dažas idejas:

 • Silvas dendrārijs;

 • Usmas Elkraga dabas taka;

 • Cenas tīrelis;

 • Dunikas purva taka;

 • Ķemeru tīrelis;

 • Kalētu meža parks u.c.

Par labiekārtotām takām un piknika vietām lasi informāciju “Mamma daba” mājaslapā, kur ērti pārskatāmā veidā atradīsi visu vajadzīgo informāciju lieliskai brīvdienu pastaigai ar ģimeni un draugiem.

Labie darbi - pastaiga ar suņiem patversmē

Turpinot tēmu par pastaigām svaigā gaisā, to vari apvienot ar laba darba izdarīšanu ne tikai savas veselības labā, bet arī mūsu četrkājainajiem draugiem.

Braucot ciemos uz dzīvnieku patversmi, vari kā dāvanas aizvest:

 • kartonus;

 • avīzes (glancētos žurnālus nē);

 • segas;

 • spilvenus.

Uz vietas patversmē vari ziedot arī naudiņu, par ko patversme iegādāsies kvalitatīvu un sabalansētu pārtiku suņiem un kaķiem vai citas nepieciešamas lietas.

Briežu dārza apmeklējums

Bērni noteikti būs priecīgi par iespēju ne tikai redzēt dzīvnieciņus, bet arī tos pabarot ar dzīvneikiem piemērotiem našķiem, ko var iegādāties uz vietas stingrā darbinieku uzraudzībā.

Briežu dārza apmeklējums ir lieliska ideja arī romantiskām brīvdienām vai fotosesijai profesionāla fotogrāfa pavadībā. Bildes būs fantastiskas un saņems pozitīvu atzinību arī no Taviem draugiem sociālajos tīklos.

Alpaku un lamu parks

Joprojām topā ir arī alpaku un lamu parki, kuros arī var pabarot dzīvniekus ar uz vietas iegādātu pārtiku. Daļa šādu mini zoo dārzu piedāvā apskatīties arī citus dzīvniekus, piemēram, ēzeļus, ponijus, dažādus putnus u.c.

Vai esi gatavs aktīvai nedēļas nogalei? Airsoft, pastaigas svaigā gaisā un kārtīga izkustēšanās ir tas, kas nepieciešams ikvienam cilvēkam, lai justos un būtu vesels. Sāc plānot savas brīvdienas jau šodien!

Foto: unsplash.com


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru