Pārliecinoši

17.Maijs, 2022

Optibet virslīgas 13. kārtas spēlē Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā Valmiera FC pārliecinoši ar rezultātu 3:0 pārspēja FK Metta komandu. Vārtus valmieriešu labā guva kapteinis Raimonds Krollis, Džibrils Gejs un Daisuke Jokota.

Mača ievads uzmanīgs abām komandām, lieki neriskējot. Bumbas kontrole piederēja Valmiera FC komandai, tikmēr mettieši lūkoja pēc iespējām pret­uzbrukumā. Pēc pirmajām desmit minūtēm aktivizējās mūsējo uzbrukums – pirmā iespēja Džibrilam Gejam, kurš no ļoti asa leņķa centās raidīt bumbu vārtos. Neilgi pēc tam moments jau otrā laukuma pusē, kaut arī Rihards Matrevics tika apspēlēts, bumba savu ceļu vārtos neatrada – valmieriešus glāba vārtu stabs.

Pēc pirmajiem trauksmes zvaniem savu vārdu teica komandas kapteinis – spēles 14. minūtē atkal Gejs no asa leņķa raidīja bumbu uz vārtu priekšu, kur viens un pilnībā nepieskatīts atradās Raimonds Krollis, viņš laboja bumbas lidojuma virzienu un panāca 1:0. Pēc šiem gūtajiem vārtiem atkal komandas atgriezās pie futbola, kas vairāk demonstrēja divcīņu.