Olaine apspēlē Valmieru

- 14.Jūnijs, 2016

Komanda.lv Latvijas futbola 1. līgas čempionāta 12. kārtas spēlē Valmiera Glass FK/BSS svētdien savā bāzes laukumā Limbažu ielā ar 1:2 (1:1) cieta zaudējumu pret AFA Olaine/SK Super Nova.

Latvijas futbolā labi zināmā trenera Viktora Ņesterenko padotie spēli pret valmieriešiem sāka un arī pabeidza piesardzīgi. Disciplīna un prasmīgs aizsardzības bastions ar trenera dēlu Bogdanu priekšgalā arī viņiem nesa tik kāroto rezultātu pret šķietami stiprākajiem pretiniekiem.

Spēles rezultātu 27. minūtē zibenīgā pretuzbrukumā atklāja Azerbaidžānas leģionārs Vugars Askerovs. Valmierieši atbildēja ar kreisās malas aizsarga Mārtiņa Dubro precīzu tālsitienu no aptuveni 25 metriem spēles 33. minūtē — vārtsargs pat nepakustējās. Turpinājumā izpaudās valmieriešu pārākums, tomēr allaž nevainojami nospēlēja viesu aizsardzība. Jāatzīst, arī mūsējo gados jaunajam uzbrucējam Ulvim Bērziņam pagaidām vēl nav nekādu argumentu cīņā ar tik pieredzējušiem spēlētājiem. Un tomēr tieši caur šādām spēlēm viņš un viņa līdzgaitnieki smeļ tik ļoti nepieciešamo rūdījumu.

Otrajā puslaikā spēle pārsvarā noritēja Olaines komandas vārtu pusē, bet rezultātu šis pārākumus joprojām nenesa. Vairākkārt no vārtu zaudējuma viesus paglāba vārtsargs Samharadze. Pārmaiņas uzbrukuma smailē nenesa arī uznākušais Velme. Valmierieši bakstījās, bakstījās līdz viņiem otro reizi spēlē iedzēla Askerovs, precīzi tieši tādā pašā stilā — pretuzbrukums pa labo malu, piespēle un sitiens jau tukšos vārtos. Atspēlēties vairs neizdevās, un bijušā Valmieras spēlētāja Mārtiņa Veģera pēdējais pūtiens svilpē liecināja par vienas uzvaras līksmi un otras bēdām.

Nākamā spēle Valmiera Glass FK/BSS paredzēta šo svētdien izbraukumā Ogrē pl. 17 Ogres ģimnāzijas laukumā pret Mihaila Zemļinska padotajiem.

Valmiera Glass FK/BSS — AFA Olaine/SK Super Nova 2:1 (1:1)

Vārti: Dubro 33’ — Askerovs 27’, 83’

Brīdinājumi: Cipe 44’, Velme 69’, Ozols 78’ — Strautiņš 26’, Jakušenoks 75’

Sastāvi: Ribaks (v), Dubro (67’ Jākobsons), Sietiņsons, Ozols, B. Bērziņš, Jaunzems (88’ Rozgalis), Cipe (82’ Veinbergs), Ērglis (k), Ģērmanis (53’ Lūsiņš), Pallo, U. Bērziņš (64’ Velme) — Serdcevs (v) (46’ Samharadze), Strautiņš, Ņesterenko (k), Telešs (71’ Višņevskis), Ždaņko, Jakušenoks, Dementjevs (61’ Baroniņš), Daniljans (46’ Romanovskis (87’ Petrovs)), Askerovs, Hasanalijevs, Ārājs.

Spēles tiesnesis: Mārtiņš Veģeris

CĪŅA BEZ REZULTĀTA. Gaisa divcīņā Bogdans Ņesterenko (Nr. 2) ar Elmāru Sietiņsonu (Nr. 22).