Ir jādara daudz, lai sasniegtu vēl vairāk

- 26.Jūlijs, 2017
Valmierietis
Laikrakstā

«Gribēju turpināt mācīties, lai gan īsti nebija skaidrs, ko tieši savā dzīvē vēlos darīt, uz visiem 100 procentiem nebija. Tā nu izvēlējos studiju programmu, kas visvairāk gāja pie sirds, tepat Vidzemes Augstskolā — Komunikācija un sabiedriskās attiecības. Līdz šim brīdim neesmu nožēlojusi savu izvēli un domāju, ka arī nenožēlošu, jo man ir sirsnīgas kursa biedrenes, zinoši un profesionāli pasniedzēji, no kuriem es iegūstu ļoti daudz,» tā stāsta Sanda Mona Muska — Vidzemes Augstskolas 2. kursa studente.

Lai arī Mona vidusskolas laikā bija ļoti aizrāvusies ar teātri, viņa nekad dzīvē nav apstājusies pie vienas lietas. Viņa vienmēr ir aktīva, darbojas visur, kur vien iespējams, un visiem pierāda sevi no vislabākās puses. Dzīve augstskolā ir mainījusi viņas dzīvi kājām gaisā, bet Monai tas netraucē — viņa meklēs vislabāko kompromisu, lai varētu dzīvē paspēt visu, kas patīk.

Vai, sākot studijas, pietrūka vidusskolas?

Uzsākot studijas Vidzemes Augstskolā, nebija laika domāt par iepriekšējo skolu. Protams, uznāca un vēl joprojām uznāk daži mazie nostalģiskie brīži, kad aizdomājos par visiem saviem vidusskolas klasesbiedriem, kas man sirsniņā paliks vienmēr, bet tāda ir dzīve un man tā tāda patīk. Tā ir viena no katra cilvēka lielākajām dāvanām — iepazīt arvien jaunus un jaunus cilvēkus, no kuriem daudz ko varam mācīties. Jo vairāk cilvēku es sastopu, jo krāšņāka kļūst mana dzīve.

Kas Tev visvairāk patīk, studējot Vidzemes Augstskolā?

Vidzemes Augstskolai, kā jau jebkurai augstskolai, ir gan savi plusi, gan mīnusi, bet, ja man jārunā par lietām, kas man patīk, tā noteikti ir skolas bibliotēka. Tajā vienmēr ir kārtīga mācību atmosfēra. Patīk, ka pasniedzēji ir pretimnākoši un ir iespējams veikt individuālas konsultācijas, ja tas ir nepieciešams. Un, protams, patīk, ka man kā studentam ir iespējas izpausties arī citās vidēs, ne tikai mācībās.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru