Valmierieši turpina uzvarēt

- 7.Februāris, 2017

Latvijas telpu futbola asociācijas 1. līgas kārtējā spēlē VALMIERA GLASS VIA futbolisti svētdien izbraukumā Ludzā ar 9:2 uzvarēja šī turnīra vājāko komandu SK Latgols.

Pirms spēles bija zināms, ka valmieriešiem nespēs palīdzēt vairāki pamatsastāva spēlētāji (A. Dubovs, U. Bērziņš, D. Gaigals). Diskvalifikācijas dēļ arī futbolistu trenerim Uldim Pūcītim tika liegts atrasties līdzās komandai spēles laikā. Tiesa, šī problēma tika apieta ar līkumu un spēle vadīta no tribīnēm. Kā vēlāk izrādījās, arī ar pirmo problēmu valmierieši tika galā itin veiksmīgi, aizstājot trūkumus sastāvā ar svaigiem papildspēkiem.

Intriga spēlē izpaudās vien tās pašā sākumā, jau pēc divām nospēlētajām minūtēm rezultāts vēstīja 1:1, mūsējo labā vārtus guva labu spēles ritmu uzņēmušais Artūrs Pallo. 4. minūtē Valts Jaunzems panāca 2:1, uz ko laukuma saimnieki atbildēja divas minūtes vēlāk — 2:2, kad savus otros vārtus guva Vitālijs Čulkovs. Šāds rezultāts turējās līdz 13. minūtei, kad Pallo guva savus otros — uzvaru nesošos vārtus. 15. minūtē jau 4:2 — autogols Denisa Bļudnika kontā. Divas minūtes pirms puslaika pārtraukuma atzīmējās arī komandas kapteinis Maksims Koļesņikovs — 5:2.

Otrajā puslaikā SK Latgols vārtu tīkliņā bumba pabija vēl četras reizes, autori — Alvis Jaunzems 24’, Dāvis Rutks 29’, Kārlis Zvirbulis 38’, ceturto vārtu guvēju nezināja teikt ne spēles protokols, ne atcerējās spēles aculiecinieks. Lai vai kā, pārliecinoša valmieriešu uzvara, kas uz līderu Ošukalns klupiena (neizšķirts ar Salaspili 4:4) rēķina ļāva tiem pietuvoties jēkabpiliešiem viena punkta atstatumā. Pateicoties Dobeles uzvarai pār kuldīdzniekiem, nu valmieriešus no trešās vietas — FK Nikers šķir jau trīs punkti.

Priekšā gan vēl piecas spēļu kārtas. Un nākamajā no tām VALMIERA GLASS VIA šosestdien Vidzemes Olimpiskajā centrā tiksies ar RSU/BAO Dobele, spēles sākums pl. 15. Pirmajā abu komandu tikšanās reizē Dobelē valmierieši uzvarēja ar 4:2.

DARBS NES AUGĻUS. Pilnīga atdeve laukumā vienmēr vainagosies ar rezultātu. Šo aksiomu lieliski saprot VALMIERA GLASS VIA spēlētājs Artūrs Pallo, kurš izbraukumā Ludzā guva divus vārtus.