Ar deviņvīru spēku nepietiek

- 4.Oktobris, 2016

Komanda.lv Latvijas futbola 1. līgas čempionāta 25. kārtas spēlē Valmiera Glass FK/BSS sestdien izbraukumā Ķekavā ar 0:1 (0:1) piekāpās vieniem no tiešajiem konkurentiem turnīra tabulā — FK Auda.

Vienīgie vārti spēlē tika gūti jau pašā cīņas sākumā — 9. minūtē, kad rezultatīvi aci pret aci ar Valmieras vārtsargu Elvi Arnavu izskrēja Edgars Bricis. Spēles starp šīm divām komandām allaž bijušas acij tīkamas, neskatoties uz to, ka pēdējo piecu gadu laikā uzvaras allaž svinējuši valmierieši. Sestdien nu pienāca tā reize, kad laukumu kā uzvarētāji pameta audieši. Valmiera Glass FK/BSS veiksmīgās sērijas turpināšanai pietrūka pacietības — šīs spēles otrajā pusē, kad vajadzēja kost pretiniekam stilbos, viņi paši sev iešāva kājā — 57. minūtē noraidījumu izpelnījās Roberts Rainers Cipe. Turpinājumā, lai gan audieši nedaudz atslāba, līdz rezultāta izlīdzināšanai arvien kaut kā pietrūka. Punktu atspēlēšanās iespējai pielika valmieriešu otrā noraidīšanās, tiesa, tā notika vien pāris mirkļu pirms spēles tiesneša Mareka Ķeres finālsvilpes.

Līdz ar šo zaudējumu valmierieši nedaudz attālinājušies no medaļu un pārspēļu robežām. Priekšā gan vēl piecas cīņas, tāpēc pāragri ko spriest.

Nākamā mūsu futbolistu spēle atkal savu skatītāju priekšā — šosestdien pl. 15 J. Daliņa stadionā pret Preiļu BJSS.

Valmiera Glass FK/BSS — FK Auda 0:1 (0:1)

Vārti: Bricis 9’

Brīdinājumi: Ozols 55’, Dubro 86’, Lūsiņš 89’ — Bricis 33’, Siksalietis 39’

Noraidījumi: Cipe 57’, Ozols 90’

Sastāvi: Arnavs (v.), Dubro, Ozols, Sietiņsons, Ģērmanis (46’ Cipe), B. Bērziņš, Jaunzems, Pallo, Ērglis (k.), Miķelsons, U. Bērziņš (71’ Lūsiņš) — Puriņš (v), J. Gorkšs, R. Gorkšs (k)(69’ Smiltnieks), Burmistris (90’ Jonāns), Bricis (61’ Daudziešans), Moncēvičs, Siksalietis (86’ Škirjatovs), E. Fjodorovs, A. Fjodorovs (79’ Grauze), Okamoto, Bankavs.

Spēles tiesnesis: Mareks Ķere

VIENS OTRA CIENĪGI PRETINIEKI. Kārtējā abu pārstāvēto komandu duelī laukumā par katru metru cīnās Mārcis Ērglis ar Aināru Daudziešanu (foto no abu komandu pirmā apļa spēles, kurā uzvaru svinēja valmierieši — 2:1).