Babīti pārspēt neizdodas

- 27.Septembris, 2016
Kultūra un izklaide

Komanda.lv Latvijas futbola 1. līgas čempionāta 24. kārtas spēlē Valmiera Glass FK/BSS sestdien J. Daliņa stadionā ar 1:2 (1:2) piekāpās turnīra līderiem — SK Babīte.

Babīte uz Valmieru bija atbraukusi iespējami stiprākajā sastāvā ar draudīgo uzbrucēju trio — Niku Savaļnieku, Viktoru Kurmu un Edgaru Kārkliņu — priekšgalā. Niks arī spēles 10. minūtē atklāja cīņas rezultātu (32. vārti sezonā), neliedzot sev kārtējo iespēju gavilēt par nupat gūtajiem vārtiem pret savas dzimtās pilsētas futbola klubu, bijušajiem komandas biedriem. Spēles turpinājumā gan viesu pārākums neizpaudās tik liels, cik tas turnīra tabulā redzams. Tieši otrādi, spēles 31. minūtē valmieriešu kapteinis Mārcis Ērglis, gūdams savus nu jau septiņpadsmitos vārtus sezonā, izlīdzināja spēles rezultātu — 1:1. Ilgi gan nebija jāgaida līdz nākamajām pārmaiņām spēles tablo — 39. minūtē Elvis Studāns sarūgtināja laukuma saimniekus otro reizi, gūdams, kā vēlāk noskaidrojās, spēles uzvaras vārtus — 1:2.

Otrais puslaiks diemžēl pārmaiņas spēles ritējumā nenesa. Arī sanākušajiem skatītājiem laukumā notiekošais nesagādāja diez kādu futbola baudījumu.

Līdz ar šo zaudējumu valmierieši noslīdējuši uz tabulas piekto vietu, savukārt Mihaila Miholapa vadītā Babīte praktiski jau nodrošinājusi sev vietu nākamā gada Virslīgas turnīrā.

Nākamo spēli Valmiera Glass FK/BSS izspēlēs šosestdien viesos Ķekavā pret FK Auda. Spēles sākums pl. 14.

Valmiera Glass FK/BSS — FK Babīte 1:2 (1:2)

Vārti: Ērglis 31’ — Savaļnieks 10’, Studāns 39’

Brīdinājumi: Ģērmanis 32’ — Studāns 6’

Sastāvi: Arnavs (v.), Cipe, Ozols, Sietiņsons, Dubro, Ģērmanis (64’ Rīsbergs), Jaunzems (83’ Zvirbulis), Pallo, Ērglis (k.), Miķelsons, U. Bērziņš — Labuts (v), Kuzmins, Bagdasarjans, Studāns, Daņilovs, Hohlovs, Baikovs (k), Vasiļjevs (46’ Tarasovs (89’ Rosoha)), Kurma, Kārkliņš, Savalnieks.

Spēles tiesnesis: Andris Treimanis

NEVIESMĪLĪGAIS NIKS. Atkalredzēšanos ar dzimtās pilsētas futbola līdzjutējiem Niks Savaļnieks sestdien atzīmēja ar gūtajiem vārtiem. facebook.com/BABITEFC foto