Rīgā pieveikti arī studenti

- 20.Septembris, 2016

Komanda.lv Latvijas futbola 1. līgas čempionāta 23. kārtas spēlē Valmiera Glass FK/BSS svētdien Rīgā ar 4:1 (2:0) pieveica RTU FC.

Spēli Rīgā, RTU stadionā, klātienē vēroja arī īstens Valmieras futbola līdzjutējs Vilnis Bekmanis. Lūk, viņa reportāža.

«Spēlei iesākoties, iniciatīvu savās rokās ņēma valmierieši, kuri gan vairāk kontrolēja bumbu, gan bīstamāk uzbruka, tikmēr mājinieki, RTU FC, centās atbildēt ar asiem pretuzbrukumiem. Par savu aktivitāti viesi tika atalgoti jau spēles 10. minūtē, kad RTU soda laukumā tika nogāzts Valdis Veinbergs un 11 metru soda sitienu realizēja valmieriešu aizsargs Valts Jaunzems. Spēles ritējumā nekas būtiski nemainījās — bumbu vairāk kontrolēja un bīstamāk uzbruka Valmiera, savukārt studenti centās noķert viesus kādā pretuzbrukumā. Šķita jau, ka pārtraukumā komandas dosies, minimālā vadībā esot Gata Ērgļa padotajiem, taču pirmā puslaika kompensācijas laikā Artūrs Pallo, saņēmis piespēli no malas, ielauzās soda laukumā un sita nekļūdīgi, un, atpūtā ejot, 2:0 par labu Valmierai.

Otrajā puslaikā mājinieki aktivizējās un devās uz priekšu, kas rezultējās Igora Kovaļkova vārtu guvumā ar sitienu no aptuveni 16 metriem. Samazinājuši deficītu līdz minimumam — 1:2, RTU FC vēl sparīgāk metās uzbrukumā, pārņēma iniciatīvu un centās izlīdzināt rezultātu, nodrošinot gana daudz darba Valmieras vārtu vīram Elvim Arnavam, kurš ar saviem pienākumiem tika galā lieliski. Izturējuši mājinieku spiedienu, valmierieši atjaunoja divu vārtu pārsvaru — 3:1, pēc soda sitiena izspēles ar galvu precīzi sitot Bruno Bērziņam. Pašā spēles izskaņā rīdzinieki, trāpot pa vārtu stabu, laupīja sev vēl pēdējo iespēju pacīnīties kaut par punktu. Vēl jo vairāk, uz maiņu nākušais Raivis Rīsbergs pretuzbrukumā pēc Mārča Ērgļa piespēles noformēja spēles beigu rezultātu — 4:1 par labu Valmiera Glass FK/BSS.»

Nākamo turnīra spēli valmierieši izspēlēs savu skatītāju priekšā J. Daliņa stadionā šosestdien pl. 15 pret Nika Savaļnieka pārstāvēto turnīra līderi SK Babīte. Lieki teikt, ka līdzjutēju atbalsts šajā spēlē lieti noderētu.

Valmiera Glass FK/BSS — RTU FC 4:1 (2:0)

Vārti: Jaunzems 10’ (no 11 m.s.s.), Pallo 45’+1, B. Bērziņš 81’, Rīsbergs 90’+2 — Kovaļkovs 56’

Brīdinājumi: Miķelsons 43’, Pallo 56’, B. Bērziņš 78’, Kuzņecovs 83’ — Moščanovs 10’, Počkajevs 49’, Grigorovs 61’

Sastāvi: Arnavs (v.), Kuzņecovs, Ozols (29’ Sietiņsons), Dubro (73’ Ģērmanis), Jaunzems, B. Bērziņš, Pallo (84’ Jākabsons), Veinbergs (54’ Cipe), Ērglis (k.), Miķelsons, U. Bērziņš (57’ Rīsbergs) — Isačenko (v, k), Moščanovs (53’ Babris), Petunovs (72’ Morozovs), Počkajevs, Udovičenko, Kovaļkovs, Smuļko (46’ Kubilovičs), Savčenko, Korabļovs, Grigorovs, Golubevs.

Spēles tiesnesis: Dmitrijs Naļivaiko

LABA DĀVANA JUBILEJĀ. Svētdien ar gūtajiem vārtiem savā dzimšanas dienā atzīmējās Valts Jaunzems.