Valmiera sagrauj pusklibo Jēkabpili

- 9.Augusts, 2016

Komanda.lv Latvijas futbola 1. līgas čempionāta 17. kārtas spēlē Valmiera Glass FK/BSS sestdien J. Daliņa stadionā ar 5:1 (3:0) pārspēja FK Jēkabpils/JSC.

Uz spēli Valmierā jēkabpilieši bija ieradušies vien 12 spēlētāju sastāvā, bez treneriem un apkalpojošā personāla. Jau ar pirmajām spēles minūtēm varēja paredzēt, ka viņiem šajā cīņā klāsies gana plāni. Jau pirmā puslaika gaitā daži no Jēkabpils spēlētājiem sāka arī manāmi klibot. Acīmredzami šī komanda, vismaz uz šo spēli, bija sakomplektēta ar lielām mokām.Spēles rezultāts diez ko uzskatāmi neparāda to noskaņojumu, kāds valdīja laukumā. Valmieriešiem šo spēli vajadzēja noslēgt ar vismaz divciparu vārtu skaitli rezultāta ailē — vismaz puse no savām iespējām netika izmantotas.