Pret turnīra pastarīti — 8:0

- 26.Aprīlis, 2016

Ceturto uzvaru Komanda.lv Latvijas futbola 1. līgas čempionātā izcīnījuši Valmiera Glass FK/BSS futbolisti, Vidzemes Olimpiskajā centrā burtiski sagraujot JFK Saldus futbolistus ar 8:0 (1:0).

Abu komandu spējas šajā sezonā uzskatāmi demonstrē turnīra tabula:  Saldus futbolisti iemantojuši peramo zēnu statusu, bet Valmiera ar pirmajām spēlēm pierādījusi, ka arī šajā sezonā cīnīsies par augstām vietām turnīra kopvērtējumā.

Spēles pirmajā puslaikā gan nekas neliecināja par kurzemnieku nespēku. Laukuma saimnieki ilgstoši nespēja uzlauzt viesu aizsardzību. Piedevām diezgan atklāti laiku vilcināja arī Saldus vārtsargs Edgars Potapenko. Steidzoties pēc vārtu garšas, saspēle nevedās arī valmieriešiem. Visbeidzot minūti pirms iešanas puslaika pārtraukumā Saldus cietoksnis tika uzlauzts. Pēc Ralfa Apsīša piespēles bumbu vārtu tīklā raidīja Mārtiņš Dubro — 1:0.

Otrais puslaiks izvērtās diametrāli pretējs pirmajam. Viesi, kuri uz spēli Valmierā bija ieradušies tikai ar vienu spēlētāju maiņā (15 gadīgu puisi!) un aurojošu itāļu treneri Alberto Annese laukuma malā, manāmi piekusa, un jau puslaika sākumā viņu komandas ātrumkārba neatgriezeniski salūza. Savukārt Gata Ērgļa laukumā uz maiņu laistie futbolisti kā plēsti zvēri metās virsū vieglajam laupījumam, to iznīcinot pavisam, — 8:0 spēles galarezultāts.

Nākamajā kārtā valmieriešiem priekšā viens no sezonas lielākajiem eksāmeniem — spēle Rēzeknē. Līdzās Babītes komandai šī trijotne vienīgie čempionātā joprojām turpina uzvarēt. Spēle Rēzeknē šosestdien pl. 15 Rēzeknes 2. vidusskolā.

Valmiera Glass FK/BSS — JFK Saldus 8:0 (1:0)

Vārti: Dubro 44’, Ērglis 49’, 65’, R. Apsītis 62’, Sietiņsons 70’, Migla 78’, 86’, Velme 81’ (no 11 m.s.s.)

Brīdinājumi: Fjodorovs 30’

Sastāvi: Ribaks (v), Dubro, Sietiņsons, B. Bērziņš (67’ Lūsiņš), Ģērmanis (60’ Jākobsons), V. Jaunzems, U. Bērziņš, Ērglis (k), Pallo (72’ Migla), Veinbergs (56’ Ozols), R. Apsītis (64’ Velme) — Potapenko (v), Bērzs, Fjodorovs, Teretenko, Vitkovskis (k), Voicišs, Sokoļskis, Pinka, Kunrāts, Podluckis, Rozenfelds (76’ Geruļskis).

Spēles tiesnesis: Artis Ķēniņš

PIRMIE. Spēlē pret Saldu ar debijas vārtiem Valmiera Glass FK/BSS sastāvā atzīmējās Elmārs Sietiņsons (attēlā), ar diviem arī Ralfs Migla.