Vieglatlētikas aktualitātes

- 15.Aprīlis, 2016

Rīgā Latvijas Vieglatlētikas savienības kausa izcīņas II posma sacensības risinājās pieaugušo grupā un jaunajiem sportistiem U-16 vecuma grupā. Pieaugušo konkurencē Danai Samulei 8. vietas tāllēkšanā — 5,10 un  lodes grūšanā — 9,78.  U-16 grupā Santa Smirnova 1000 m distancē finišēja piektā — 3:30,43. Tāllēkšanā Ralfam Ūdrim 6. vieta — 5,54, Kristeram Bērziņam 8. vieta — 5,19.

Kuldīgā Baltijas valstu mačsacīkstē U-18 grupā Latvijas izlases sastāvā startēja Valmieras BSS audzēkne Kristīne Strazdīte. Kristīnei sacensībās 4. vieta lodes grūšanā ar rezultātu 14,01.

***

Latvijas ziemas čempionātā diska mešanā mūsu sportistiem četras medaļas. U-18 grupā Kristīnei Strazdītei 2. vieta — 38,55, Ričardam Brālēnam 3. vieta — 30,22,  Rotai Rullei 4. vieta — 33,50. U-20 grupā Dāvis Oliņš ar rezultātu 49,81 izcīnīja sudraba medaļu, Megijai Smirnovai 4. vieta — 28,12. Dāvis Oliņš izmēģināja spēkus arī  pieaugušo konkurencē. Dāvis 2 kg smago rīku aizmeta  43,46 un izcīnīja bronzas medaļu.

***

Latvijas ziemas čempionātā vesera mešanā Salaspilī U-20 vecuma grupā Dāvis Oliņš 6 kg smago rīku aizmeta 58,40 un kļuva par Latvijas čempionu.

DĀVIS OLIŅŠ uz pjedestāla augstākā pakāpiena Latvijas ziemas čempionātā Salaspilī.