"Valmiera/ORDO" turpina uzvarēt BBL

23.Oktobris, 2015

Trešdien mūsu basketbolisti aizvadīja otro Triobet BBL čempionāta spēli A grupā. Arī šoreiz pretiniekos bija igauņi — Pērnavas Port of Parnu, un arī šoreiz mājinieki neatstāja viesiem ne vismazāko cerību!

LABS PAPILDINĀJUMS! Valmieras/ORDO 22. numurs, pirmoreiz nākot laukumā, izpelnījās skaļus līdzjutēju aplausus. Armands Šķēle ir ar garu un raibu basketbolista CV: 2002. gadā debitējis Latvijas izlasē, kuras formā, piedaloties piecos Eiropas čempionāta finālturnīros, aizvadījis 99 spēles. Profesionāļa karjeru sācis 1999. gadā, tās laikā ārpus Latvijas spēlējis vēl Polijā, Beļģijā, Itālijā, Spānijā, Ukrainā, Igaunijā, Turcijā... Un tagad Valmierā! BK Valmiera arhīva foto

Valmiera/ORDO – Port of Parnu 89:65 (20:20, 25:10, 26:19, 18:16)Mājiniekiem šī diena bija īpaša — līdzās jaunākajam brālim Aigaram Šķēlem valmieriešu sastāvā laukumā pirmoreiz izgāja arī par viņu 9 gadus vecākais brālis Armands, leģendāra personība Latvijas basketbolā, kurš valsts izlasē Eiropas čempionātos nospēlējis 99 mačus! Līdz ar to mājinieku ducis tagad nokomplektēts pilnībā un laukumā izskatās ļoti respektabls jebkuram pretiniekam.Mūsējie sāka ar 7:0, jau līdz 8. minūtei trāpot 4 trejačus (Jonāts, Laksa un divreiz Aigars Šķēle), taču viesi sīksti turējās līdzi. Pirmās ceturtdaļas izskaņā tehnisko piezīmi nopelnīja valmieriešu galvenais treneris, un igauņi ar 4 soda metieniem no 6 savu izdevību izmantoja, pie reizes sagādājot jau 3. piezīmi Jonātam. Pēc 10 minūtēm līdzsvars — 20:20. Otro ceturtdaļu sekmīgi iesāka Iļjins, pēc tam mājinieki ar iespaidīgu 5 trejaču (Kaufmanis, Jonāts, Aigars Šķēle, Bērziņš, Laksa) kanonādi panāca lūzumu spēles gaitā — 41:23. Mača 14. minūtē Valmieras/ORDO sastāvā debitēja Armands Šķēle, vairākas minūtes laukumā vienlaikus bija abi brāļi. Puslaika beigās 4 mājinieki izskrēja uz viesu grozu, taču Jonāts trieca bumbu pret groza stīpu...