Valmiera/ORDO turpina sēriju LBL

20.Oktobris, 2015

Bez zaudējumiem Aldaris LBL virslīgas čempionātā turpina cīnīties mūsu basketbolisti, kuri sestdien bez liela stresa izbraukumā apspēlēja komandu Jūrmala/Fēnikss. Pirmajā puslaikā iekrājuši komfortablu 20 punktu pārsvaru, viesi otrā spēles pusē jūtami pieklusa uzbrukumā, taču uzvaru no rokām tomēr neizlaida, izcīnot ceturto panākumu četros mačos.

KAPTEIŅA PIENESUMS. Sestdienas mačā mūsu komandas kapteinis Haralds Kārlis 21 laukumā pavadītajā minūtē trāpīja grozā visus 6 tālmetienus, aizmeta garām abus pustālos, izcīnīja vienu bumbu zem sava groza, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva 4 kļūdas un sapelnīja 5 piezīmes. Edgara Vaivada foto

Jūrmala/Fēnikss – Valmiera/ORDO 71:77 (13:24, 14:23, 19:11, 25:19)   Mačs tika gaidīts, cerot uz zināmu intrigu, jo abās pusēs bija bijušie — gan valmierieši, gan jūrmalnieki. Šajā kontekstā sanāca neliels pārsvars mājiniekiem, jo viesu jūrmalnieki Laksa, Jonāts un Šķēle Lapmežciema zāles grozos kopā sameta 21 punktu, kamēr eksvalmierietis Ziediņš to spēja viens pats plus vēl viens bijušais mūsu komandas spēlētājs Elksnis iemeta 7 punktus, pašus svarīgākos, jūrmalnieku labā. Tiesa, pārējo argumentu krietni vairāk laukumā bija trenera Zvirgzdiņa vadītajiem viesiem. Jāpiebilst, ka īstenie mūsu komandas valmierieši Kaufmanis un Iļjins šoreiz spēlēja maz — pa abiem kopā vien 19 minūtes.Mūsējie atkal parūpējās par oriģinālu mača scenāriju. Šoreiz pavisam ātri atmodušies jau pie 3:7, viesi pārņēma vadību un ar fantastisko komandas kapteiņa Kārļa precizitāti tālmetienos — pirmajā puslaikā grozā 6 no 6 — jau pēc 20 minūtēm savus pretiniekus bija iedzinuši izmisumā un 20 punktu deficītā — 47:27!