Nāc un sporto sev par prieku!

- 28.Novembris, 2018
Sports
Laikrakstā

Šogad Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija svin 25 gadu jubileju. Šim notikumam par godu un Latvijas valsts pirmssvētku gaidās 14. novembrī tika organizēts sporta festivāls «Nāc un sporto sev par prieku!».

Festivālā piedalījās audzēkņi no Latvijas speciālajām skolām un nevalstiskajām organizācijām. Valmieras Bērnu sporta skolu un Valmieras Invalīdu sporta klubu «Stars S» pārstāvēja 21 dalībnieks un pieci pavadoņi.

Elektrum Olimpiskā centra divās zālēs bija izvietotas 30 aktivitātes. Tiesneši (brīvprātīgie – studenti no Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas un jaunieši no Rīgas Juglas vidusskolas) bija ļoti draudzīgi, emocionāli atbalstīja katru dalībnieku, uzdevumu noteikumus pielāgoja atbilstoši katra spējām.

Paralēli baseinā notika peldēšanas sacensības. Mūsu komandu pārstāvēja trīs peldētāji un uzrādīja izcilus rezultātus. Madara Ustinova izcīnīja uzvaras 25 m un 50 m brīvajā stilā. Indulis Jākabsons ieguva 2. vietu 25 m brīvajā stilā un 1. vietu 50 m brīvajā stilā. Toms Kalsons ierindojās trešajā vietā brīvajā stilā. Suminām!

Izsportojušies, gandarīti un mazliet noguruši no festivāla burzmas, posāmies mājupceļā. Un tad sākās piedzīvojumu sērija. Kopīgi meklējām pazudušos zābakus – nebija viegli tos sameklēt starp 500 citu zābaku pāru! Tad zaļajā pieturā Raganā saniķojās autobusa pacēlājs. Nācās pacietīgi gaidīt pusotras stundas.

Pārbraukuši mājās, mēs jutāmies kā varoņi, jo visi šķēršļi ir pārvarami, ja esam kopā vienoti!

Sirsnīgs paldies LBJISF prezidentei Aijai Kļaviņai par ieguldīto enerģiju, entuziasmu, neatlaidību un uzticību savai misijai!

MŪSU PELDĒTĀJI. Toms Kalsons (no kreisās), Madara Ustinova, Indulis Jākabsons.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru