Mērķtiecīgi meklē pedagogus

31.Maijs, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras novada pašvaldība līdz 31. maijam aicina pieteikties skolotāju izglītības programmai «Misija: Pirmsskola», ko jau šovasar uzsāks īstenot nodibinājums «Iespējamā misija», bet rudenī jaunie skolotāji sāks strādāt Valmieras 2. vidusskolas struktūrvienībā – pirmsskolas izglītības grupās «Varavīksne».

Dalība izglītības programmā ir iespēja iegūt augstas kvalitātes izglītību, attīstīt savas līderības prasmes, veidot karjeru izglītības jomā un iegūt darbu ar jēgu, kļūstot par pirmo skolotāju bērniem un iedvesmojot viņus mācīties un iepazīt pasauli. 

Valmieras 2. vidusskolas struktūrvienībā – pirmsskolas izglītības grupās «Varavīksne» – noslēgumam tuvojas pārbūves darbi, kā rezultātā būs radītas papildu vietas vairāk nekā 100 bērnu izglītošanai, tādēļ jaunu pirmsskolas pedagogu piesaiste izglītības iestādei šobrīd ir ļoti aktuāls jautājums. Kā stāsta Valmieras 2. vidusskolas direktors Andrejs Gluhovs, jaunajiem skolotājiem būs iespēja strādāt modernā un estētiskā vidē, kur, pedagogiem īstenojot progresīvas mācību formas un metodes, audzēkņu attīstību un izaugsmi sekmēs daudzveidīgs nodarbību un interešu pulciņu piedāvājums, piemēram, īpaši pirmsskolas vecuma bērniem paredzētajos dabaszinātņu, valodu un Montesori kabinetos.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru