Mājasdarbs ar Ogri nolikts uz pieci

- 25.Oktobris, 2016

Komanda.lv Latvijas futbola 1. līgas čempionāta spēlē Valmiera Glass FK/BSS sestdien Vidzemes Olimpiskajā centrā ar 5:0 (0:0) pārspēja FK Ogre, tādējādi saglabājot iespējas pacīnīties par 2. vietu turnīra noslēgumā.

Lai arī ogrēnieši braši turējās pretī valmieriešiem visu pirmo puslaiku, otrajā viņu spēki bija izsmelti. Gata Ērgļa trenētie futbolisti parādīja, ka futbolu viņi prot spēlēt labāk, gūdami piecus bezatbildes vārtus. Pēc izmaiņām taktiskajā zīmējumā otrajā puslaikā no flanga uz laukuma centru izvirzījās Valts Jaunzems. Šis solis valmieriešiem nesa dividendes — Valts spēlē guva divus vārtus. Lai arī vārtus paši neguva, īpaši centīgi uzbrukuma smailē darbojās Kristers Lūsiņš un Ulvis Bērziņš. Jāpiebilst, ka spēles pirmajā puslaikā netika ieskaitīti divi valmieriešu gūtie vārti, abi aizmugures stāvokļa dēļ.Ar šo uzvaru Valmiera Glass FK/BSS futbolisti saglabā labas cerības pacīnīties par kādu no šī čempionāta medaļu komplektiem. Viņu konkurenti gan arī šajā kārtā nesnauda. Tā FK Auda ar tiešu valmieriešu Artūra Bankava (piespēle otro vārtu guvumā) un Roberta Siksalieša (nopelnīta pendele pirms trešo vārtu guvuma) palīdzību sestdien ar 3:2 uzvarēja Skonto FC, tā izvirzoties 2. vietā.