Līderi pieveic čempionus

16.Janvāris, 2024

Vienīgā svētdien paredzētā ELVI florbola līgas vīriešiem spēle norisinājās Lielvārdē, kur pašreizējā čempionvienība Lielvārde/Fat Pipe uzņēma turnīra tabulas līderi Rubeni (Kocēni). Pateicoties Dāvja Zēmeļa 57. minūtē gūtajiem vārtiem, uzvaru ar 5:4 svinēja viesi.

Abu komandu pirmajā tikšanās reizē, kas notika tieši pirms trim mēnešiem Kocēnu sporta namā, uzvaru ar 5:4 izcīnīja Rubene. Skaidrs, ka Lielvārde/Fat Pipe savu līdzjutēju priekšā gribēja revanšēties kocēniešiem, taču laukumā ar šī plāna realizēšanu nemaz tik labi neveicās.

Rezultāts tika atklāts 8. minūtē, kad precīzi meta Lielvārdes komandas uzbrucējs Juris Sandis Jēgers (1:0). Pirmā perioda vidū, kad mājinieki bija skaitliskajā pārsvarā, viņus pārsteidza viesu pretuzbrukums – 1:1, gols Ingara Matisona kontā.