Laureātu koncertā Bravo-bravissimo! divi rūjienieši

- 2.Februāris, 2017
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

No 27. līdz 29. janvārim Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā jau divdesmit otro reizi notika Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, un jau divdesmit otro reizi tajā piedalījās Rūjienas Mūzikas skolas audzēkņi — šogad Ričards Krūmiņš (tubas spēle, ped. G. Brenčevs) un Eduards Lūsis (trombona spēle, ped. G. Brenčevs).

Tradicionāli konkursu vērtē starptautiska žūrija. Žūrijas priekšsēdētājs, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas asoc. prof. Jānis Puriņš uzskata, ka šis ir nozīmīgs projekts, kas radījis gan Latvijas Jauniešu pūtēju orķestri, gan ikgadējo radošo nometni Plus, un tā ir iespēja kādu brīdi būt blakus tiem, kas jau šobrīd ir profesionāli mūziķi.

Mūsu audzēkņi konkursā piedalās atkārtoti un zina, ka tā ir vieta, kur sevi pārbaudīt, kur gūt pieredzi un spēju ilgā laika posmā ieguldītu darbu atspoguļot dažās minūtēs. Abi audzēkņi saņēma 3. vietas diplomus un iespēju piedalīties laureātu koncertā Bravo-bravissimo, kas notiks 4. martā Latvijas Universitātes Lielajā aulā, kā arī uzaicinājumu spēlēt Latvijas Jauniešu pūtēju orķestrī.

Priecāsimies par mūsu audzēkņu panākumiem! Paldies skolotājam Gvido Brenčevam un koncertmeistaram Ingmaram Zemzarim par papildus ieguldīto darbu! Lai viņiem netrūkst enerģijas un pacietības arī turpmāk, jo konkurss paiet, un atkal sākas darbs, darbs...

SKOLOTĀJI UN AUDZĒKŅI. No kreisās: Ingmars Zemzaris, Eduards Lūsis, Ričards Krūmiņš un pedagogs Gvido Brenčevs.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru