Kurš spēj atļauties veikala cenas?

- 22.Aprīlis, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Veikala cenas nevienam šobrīd nav noslēpums. Agrāk par pieciem eiro es varēju nopirkt visas sastāvdaļas, lai   pagatavotu savu mīļāko ēdienu – krabju nūjiņu salātus, bet tagad par to naudu sanāk vien krabju nūjiņas, majonēze un varbūt kukurūzas bundža.

Cenas ir kāpušas tik nemanāmi, ka tikai tagad attopos, ka maize, ko iepriekš pirku par 70 centiem, tagad bez akcijas maksā virs eiro. Jā, šī brīža situācija pasaulē ir ietekmējusi cenu kāpumu, bet ne algas, ne pabalsti tam nevar tikt līdzi. 

Nesen bija situācija – pēc darba devos uz veikalu, lai nopirktu nepieciešamās sastāvdaļas zupai, ko gribēju vārīt vakariņās, šo to brokastīm un kādas uzkodas. Atceros, ka stāvēju pie piena produktiem, kad dzirdēju kādu tantiņu prasām darbiniecei, vai kartupeļus, kas jau ir sasvērti maisiņā, varētu sadalīt uz pusēm, jo viņai tik daudz nebija nepieciešams. Darbiniece atbildēja, ka tas nav iespējams, jo uz kartupeļu maisiņa ir svītrkods, un tur nevar ievadīt tā, lai paņemtu tikai pusi. Izskatījās, ka tantiņa nedaudz sašļūk, pasaka paldies darbiniecei un dodas tālāk veikalā. Es viņai piedāvāju, ka mēs to kartupeļu kulīti varētu paņemt uz pusēm – pusi es un pusi viņa.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru