Kauča pārved lūšādas cepuri

15.Novembris, 2016

Pagājušajā sezonā pirms katra valmieriešu mača ar jēkabpiliešiem VOC tika izspēlēts zīmīgs sižets par lūšu medībām, jo lūsis ir BK Jēkabpils talismans. Nesen, pirms abu komandu cīņas Valmierā Triobet BBL turnīrā, medību pieteikums, redzot mājinieku pagalam novājināto sastāvu pret viesu armādu, toleranti izpalika, un spēlē mednieki no lūšiem saņēma pamatīgu pērienu... Toties sestdien mūsējie izbraukumā, pateicoties komandas līdera Jāņa Kaufmaņa lieliskajai spēlei mača pirmajā puslaikā, atkal nomedīja lūšus, pārtraucot jēkabpiliešu veiksmju sēriju Olybet LBL čempionātā.

BK JēkabpilsValmiera/ORDO 67:71 (12:13, 11:28, 17:19, 27:11)

Jau spēles sākums liecināja, ka viesi nav braukuši drebēt mājinieku patiešām spēcīgā sastāva priekšā. Pēc 0:4 (Blaus, Kaufmanis) lūši gan pārņēma vadību, taču pirmo ceturtdaļu pabeidza viesi ar jaunā vecā komandas kapteiņa Artūra Bērziņa trejaci un Kaučas grozu — 13:12.

Otrās ceturtdaļas viducī mūsējie galīgi apstādināja pagalam nepārliecinošos jēkabpiliešu uzbrukumus, paši krājot punktus no dažādām pozīcijām. 18. minūtē Jonāts vērsa viesu pārsvaru jau divciparu skaitlī — 34:23, bet līdz puslaika beigām Kaufmanis, Vokers un Jonāts ar trejaci ļāva doties garajā pārtraukumā ar 18 punktu pārsvaru — 41:23.

LĪDERIS. Sestdien Jēkabpilī Valmieras/ORDO starta piecnieka patlaban galvenais snaiperis ar 5. numuru Jānis Kaufmanis 33 minūtēs trāpīja grozā 7 no 9 divpunktu metieniem un 2 no 8 tālmetieniem, 17 punktus savas komandas labā gūstot jau pirmajā puslaikā. Edgara Vaivada foto