Kādu remontu var īstenot ar 5 000 un 15 000 EUR budžetu?

1.Oktobris, 2020
Apmaksātā publikācija
Portālā

Pavasaris ir pārmaiņu laiks, kad cilvēki no drūma ziemas perioda ir atguvuši iedvesmu dažāda veida darbiem, sākot ar apkārtējās vides sakopšanu un labiekārtošanu, kas uzlabo gan pašsajūtu, gan garastāvokli. Lielās tīrīšanas laikā tiek pievērsta uzmanība ne tikai remontdarbiem un apkārtējās vides uzlabošanai, bet arī skapja tīrīšanai.

Lieliem darbiem vienmēr ir jāveido budžeta plāns, lai izmaksas nesasniegtu milzīgus apmērus, kā arī nerastos naudas zudumi. Budžeta plānam jābūt pārskatāmam un līdz sīkumam izplānotam. Sīkumaina budžeta plānošana būs tā vērta.

Veicot remontu, ir jāieplāno budžets, kas tiks atvēlēts Jūsu plānotajām iecerēm mājoklī. Svarīgi ir atcerēties, ka remonta izmaksas atšķirsies no izvēlētā remonta apjoma. Ja vēlaties veikt tikai nelielus mājokļa vizuālā tēla atsvaidzināšanas darbus, tad tas prasīs nelielas izmaksas, bet nopietnāki remonti prasīs lielākas izmaksas.

Viens no veidiem, kā atvieglot budžeta plānošanu, ir izmantot tam paredzētu mobilo aplikāciju. Ja budžeta plānošanā tiek izmantota īpaša mobilā aplikācija, kas ļauj vieglāk pārraudzīt finanses, tad jāatceras, ka aplikācijai jādarbojas Jūsu labā - tai jābūt viegli pieejamai un pārskatāmai, lai vienmēr un visur būtu iespējams sekot budžeta izmaiņām.

Pirms uzsākt remontdarbus ir jāizvērtē ieplānoto darbu nepieciešamība.

Budžets nelielam mājokļa remontam

Nelielam mājokļa remontam nebūs nepieciešams liels budžets. Ir iespējams iekļauties 1000 EUR lielā naudas summā. Populārākie piemēri mājokļa remontam:

 • krānu nomaiņa vannas istabā un virtuvē,

 • rokturu un eņģu maiņa skapīšiem,

 • jauni gaismas objekti,

 • tikai bojāto vannas istabas flīžu maiņa,

 • rokturu maiņa ārdurvīm,

 • paklāju ķīmiskā tīrīšana.

Lai iegūtu nepieciešamos līdzekļus nelieliem mājokļa uzlabošanas darbiem, ātrie kredīti internetā varētu būt labs variants, kā ātri iegūt nepieciešamo naudas summu. Izvēloties ātro kredītu, Jums būs iespēja ātrāk atgriezt naudu bez papildu nosacījumiem.

Vidēja apjoma remonta budžets

Šāds remonta apjoms Jums var izmaksāt no 1000 līdz 10 000 EUR. Kad runa ir par tik lielu naudas summu, budžeta plānošana varētu aizņemt daudz vairāk laika. Apjomīgiem mājokļa remontdarbiem būtu labāk izvēlēties kādu no kredītu veidiem, kas atbalsta mājokļa uzlabošanas darbus, piemēram, patēriņa kredīts.

Populārākie vidēja apjoma remonta laikā paveicamie darbi:

 • griestu seguma maiņa,

 • ārdurvju nomaiņa uz energoefektīvākām durvīm,

 • vecās sadzīves tehnikas maiņa pret jaunu.

Liela apjoma remonta budžets

Apjomīgi remontdarbi sākas no 10 000 EUR vai pat vairāk. Tik apjomīgas naudas summas bieži vien nav pieejamas tērēšanai uzreiz, tādēļ ir jāvēršas pēc palīdzības pie atbilstošajām kredītu iestādēm, kas atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām, aprēķinās aizdevuma procentus un labākos nosacījumus. Patēriņa kredīta kalkulators ļaus Jums vieglāk aprēķināt kredīta summu un procentus. Neaizmirstiet, ka ir nepieciešams sekot patēriņa kredīta atmaksai, kā arī savlaicīgi jāveic ikmēneša maksājumi. Lai neaizmirstu izpildīt kredīta noteikumus, ir ieteicams pievienot telefonā atgādinājumus, kas ļaus atcerēties par svarīgākajiem maksājumiem.

Populārākie remontdarbi ar nopietna apjoma remonta budžets:

 • remonts virtuvē,

 • remonts pagrabā,

 • remonts vannas istabā,

 • ārējās fasādes nomaiņa un siltināšana,

 • dārza mājiņas un terases izveide.

Ja remontdarbi tiek veikti savam mājoklim, tad ir lielāks stimuls paveikt visus nepieciešamos darbus kā nākas, jo, plānojot remontdarbus, tiek domāts par nākotni. Neviens nedomā par to, ka pēc pāris gadiem būs nepieciešams veikt atkārtotu remontu. Kvalitāte un pareizi saplānots budžets ir lieliska remonta panākumu atslēga. Attiecieties pret darbu nopietni un pārdomāti, lai gala rezultāts Jums liktu justies patīkami pārsteigtam un gandarītam, jo tas ir bijis visu ieguldīto pūļu vērts.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru