Kā novērst zilās gaismas negatīvo ietekmi?

1.Augusts, 2022
Apmaksātā publikācija
Portālā

Jūs, visticamāk, atceraties par kaitīgu ultravioleto (UV) starojumu, bet vai zinājāt, ka arī zilā gaisma, ko izstaro gan saule, gan elektroniskās ierīces, var kaitēt Jūsu sejas ādai katru dienu?

Tehnoloģijām attīstoties, ekrānā pavadītais laiks turpina pieaugt. Tas, cik lielā mērā zilā gaisma kaitē mūsu ādai, joprojām ir labs jautājums, taču ir skaidrs, ka ir lietderīgi padomāt par to, kā pasargāt savu ādu. Laicīgi sākot rūpēties par to, mēs varam pēc iespējas ilgāk saglabāt ādas jaunību.

Salīdzinot ar citiem gaismas veidiem, zilā gaisma spēj dziļāk iekļūt ādā un izraisīt bojājumus, kas ietekmē ādas izskatu. Ekrāni, kas ir daļa no mūsu ikdienas dzīves, lielākoties izstaro HEV jeb zilo gaismu, kas burtiski var nozagt ādas jauneklīgo izskatu kaitīgās gaismas ietekmes dēļ. Saskaņā ar dažiem pētījumiem viena stunda, kas pavadīta pie datora ekrāna, ir līdzvērtīga aptuveni 20 minūtēm, kas pavadītas zem saules. Daži piemēri tam, kādus bojājumus var izraisīt zilā gaisma, provocējot agrīno ādas novecošanu, ir šādi:

  • Smalkas līnijas un grumbiņas

  • Dziļas grumbas

  • Hiperpigmentācija

Tāpēc svarīgi ir lietot ādas kopšanas līdzekļus, kas var.

  1. Attīrīšana

APIS Sejas masāžas gēls ar Nāves jūras minerāliem, zaļo tēju un bambusu ir labs piemērs attīrīšanas līdzeklim, kas ne tikai noņem netīrumus, bet arī dziedē un aizsargā ādu. Satur komponentus, kas ir efektīvi pret brīviem radikāļiem, piemēram, zaļās tējas ekstrakts. Sastavā ir iekļauts arī alvejas ekstrakts, kas ir labs tādu svarīgu antioksidantu avots kā E un A vitamīns, kā arī kivi ekstrakts, kas ir labs vitamīna C avots. Šo sastāvdaļu kombinācija nodrošina spēcīgus antioksidantus, kas palīdz cīnīties ar brīvajiem radikāļiem un aizsargā organismu no to radītā kaitējuma. Šī līdzekļa priekšrocības ir attīrīšana, balināšana, iekaisumu mazināšana un ādas krāsas uzlabošana.

  1. Kopšana

Vienkāršs veids, kā uzlabot ādas izturību pret brīvajiem radikāļiem, ir aizsargājoša seruma lietošana. CARELIKA Jūras serumu, kam piemīt pretnovecošanās, grumbu izlīdzinošas un sausinošas īpašības, var izmantot, lai pasargātu ādu no izžūšanas un novecošanas.

Veselīgs ādas izskats tiek atjaunots, pateicoties jūras ūdenim, kas satur minerālvielas un mikroelementus, kas palīdz uzturēt ādas veselību. Kolagēnu un elastīnu ādas šūnās aizsargā mikroaļģu ekstrakts, kas ir labi pazīstams ar savu spēju cīnīties pret brīvajiem radikāļiem, novēršot grumbiņas un novecošanos. Serumā esošā hiāluronskābe darbojas, kā spēcīgs mitruma rezervuārs un spēj uztvert, un aizturēt ūdeni šūnās, lai nodrošinātu pietiekamu mitruma līmeni ādā.

  1. Mitrināšana

Mitrināšanai un aizsardzībai ideāli der APIS SECRET OF YOUTH sejas krēms ar LINEFILL kompleksu. Daudzfunkcionālajā formulā ir apvienoti antioksidanti, Linefill™ komplekss, brūno aļģu ekstrakta komplekss, vērsts uz kolagēna un elastīna sintēzi, orhidejas ekstrakts, kam piemīt atjaunojošas īpašības, un mitrinoša hiāluronskābe. Rezultātā šī līdzekļa formula palīdz paātrināt šūnu atjaunošanos, veicina reģenerāciju, samazina sīkās grumbiņas un dziļi mitrina ādu.

  1. Aizsardzība

Ceturtajā solī ir nepieciešams pasargāt savu ādu. Ikdienā ir ieteicams lietot īpašus produktus, kas veido barjeru, lai aizsargātu ādu no zilās gaismas un vides piesārņotājiem. CARELIKA Blue Light Protection spray ir labs šāda veida līdzekļu piemērs, jo tas stiprina ādas barjeras funkciju, vienlaikus uzlabojot ādas kvalitāti un mirdzumu.

Visus Jums nepieciešamos sejas kopšanas līdzekļus Jūs varat atrast E-meistars.lv veikalā, kā arī ir iespējams apmeklēt klātienes veikalus Rīgā, Republikas laukumā 3, t/c Rīga Plaza un Jelgavā, Lielā iela 18.

 

Jūs priecēs arī patīkamas atlaides vairākiem produktiem un liela izvēle dāvanu komplektiem, kā arī vienmēr ir iespējams saņemt pieredzes bagātu konsultantu palīdzību dažādos skaistumkopšanas jautājumos. Kā arī draudzīgas atlaides saloniem un skaistumkopšanas nozares speciālistiem.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru