Izmocīta uzvara pret TTU

2.Decembris, 2016

Trešdien Triobet BBL čempionāta B grupas turnīrā Valmieras/ORDO basketbolisti, pavisam kusli spēlējot pirmās trīs ceturtdaļas, ceturtajā beidzot saņēmās un izcīnīja a priori galvās jau pirms mača tabulā ierakstīto uzvaru pār igauņu TTU.

Valmiera/ORDO – TTU 82:75 (14:24, 17:18, 18:20, 33:13)

Sākuši ar diviem skaistiem uzbrukumiem, mājinieki līdz pat ceturtās ceturtdaļas sākumam diezgan uzskatāmi darbojās režīmā mēs vienalga vinnēsim — šķērdēja labu labās izdevības punktu gūšanā no grozapakšas, pavisam slinki sedza savas zonas perimetrā viesu tālšāvējus ar igauņu līderi Jarvelainenu priekšgalā, kuri VOC hallē darbojās ar lielu pārliecību. Pēc sliktākajiem paraugiem tika nospēlēta pirmās ceturtdaļas izskaņa, saņemot 4:0 savā grozā, kas summā jau deva 10 punktu pārsvaru viesiem — 14:24. Nekas labāks nerādījās arī turpinājumā, un puslaiku ar kārtējo trejaci pabeidza Jarvelainens — 42:31 viesu labā.

Otrā puslaika startā ar Kaufmaņa un Bērziņa pūlēm piedzinuši līdz 42:44, mājinieki atkal aizsnaudās, ļaujot viesiem veikt izrāvienu 11:2 un panākt jau 13 punktu pārsvaru (57:44), ko igauņi noturēja līdz pat trešās ceturtdaļas beigām. 49:62 un bēdīgas priekšnojautas līdzjutējiem...

BŪS VAI NEBŪS! Valmieriešu uzbrukuma līderis Jānis Kaufmanis (ar bumbu) šoreiz uzbrukumā nonācis pret viesu punktu mašīnu divmetrinieku Jarvelainenu. Edgara Vaivada foto