Izcilas lūšu medības Jēkabpilī

23.Decembris, 2016

Trešdien Triobet BBL čempionāta B grupas mačā izbraukumā Jēkabpilī valmierieši, parādot lielisku aizsardzību un apskaužamu precizitāti metienos, bez variantiem atstāja mājiniekus. Būtiski, ka uzvara ar 22 punktu pārsvaru dod mūsējiem priekšrocības (+3) arī divu savstarpējo spēļu summā.

BK Jēkabpils – Valmiera/ORDO 55:77 (14:13, 12:20, 10:25, 19:19)

Ciemiņiem joprojām laukumā nedodas Mičels, kuram nav kārtībā pārejas lietas, pārējie valmierieši gatavi cīnīties un to arī rāda laukumā. Vienīgi Laksam šoreiz klusā diena pēc uguņošanas iepriekšējā spēlē Valmierā.

Pirmā ceturtdaļa paiet līdzīgā cīņā. Var redzēt, ka viesu metienus Jēkabpils grozi labprāt ņem pretī, kamēr mājinieku tālšāvēji trāpa visur, tikai ne grozā. Otrās ceturtdaļas sākumā mūsējie ar Jonāta, Kaufmaņa, Pita un Bērziņa trāpīgiem metieniem aiziet atrāvienā līdz 23:16, bet 17. minūtē Vairogs vērš valmieriešu pārsvaru jau divciparu skaitlī — 30:19! Puslaikā viesiem 7 punktu pārsvars — 33:26.

Trešās ceturtdaļas pēdējās 5 minūtes lūšiem pārvēršas par īstu murgu — valmieriešiem sanāk viss, kamēr mājiniekiem, kuri spītīgi turpina mētāt tukšos trejačus, gandrīz nekas. Ražīgākie rezultāta veidotāji viesiem Pits un Bērziņš, kurš ar kārtējo trejaci pabeidz 30 minūtes ar jau 22 punktu pārsvaru mūsējiem — 58:36.

KAPTEINIS IR LABS! Valmieriešu kapteinis Artūrs Bērziņš (Nr.14) trešdien Jēkabpilī gan čakli nocīnījās aizsardzībā ar mājinieku skapjiem Juriju Aleksējevu (Nr. 11) un Andreju Šeļakovu, gan trāpīja grozā 5 tālmetienus. Edgara Vaivada foto