Individuāli centieni veiksmi Jūrmalā nenes

22.Novembris, 2016

Svētku nedēļas sestdienā mūsu basketbolisti Olybet LBL čempionāta desmitajā mačā izbraukumā tā arī neprata lauzt spēles ritējumu sev par labu un veiksmīgiem izrāvieniem, taču tikpat dziļām bedrēm bagātā sacensībā piekāpās Jūrmalas/Fēniksa basketbolistiem.

Jūrmala/FēnikssValmiera/ORDO 76:62 (28:22, 15:12, 13:19, 20:9)

Valmierieši pret tabulas kaimiņiem devās cīņā šobrīd maksimāli stiprākajā sastāvā. Arī iepriekšējā mačā traumu guvušais pašlaik vienīgais viesu centrs Blaus bija atkal ierindā. Tiesa, līdz galam  pilnvērtīgs cīnītājs viņš diemžēl sestdien nebija: ja no soda līnijas 13 metienos grozā tikai 5, tad tas  šāda līmeņa profesionālim, maigi sakot, ir čagani... Problēmas ir arī spēles vadīšanā — ja Pitam un Gabrānam pa abiem kopā tikai 5 rezultatīvas piespēles, ja abu saspēlnieku kopīgais efektivitātes koeficients ir apaļa nulle, tad no tādas vadības laukumā īsti jēgas nav.

Sākuši ar Kaučas (2) un Jonāta (5) groziem, viesi no 5:0 iekrīt līdz 5:7. Mājinieki Rozītis un Pinete ciemiņus dāsni nomētā ar precīziem trejačiem, jau 6. minūtē aizbēgot 12 punktu attālumā — 21:9. Kaut arī Blaus pirmajā ceturtdaļā izmet visus savus precīzos soda metienus (5) spēlē, tuvāk par 6 punktu deficītu pēc Kaučas un Mālmaņa metieniem tikt neizdodas — pēc 10 minūtēm 22:28.