Ilgi gaidītā izrāde par Raimonda Paula jaunību “Leģendas dzimšana” 11.oktobrī plkst. 17.00 Valmieras Kultūras centrā!

18.Septembris, 2020
Apmaksātā publikācija
Laikrakstā

"Leģendas dzimšana" ir ļoti emocionāls un krāšņs uzvedums, kas aptver laika posmu no pirmās Raimonda Paula radītās dziesmas līdz pat pirmajiem panākumiem ar dziesmu «Mežrozīte».   Izrāde skatītājiem atklās daudz jauna par mūsu Maestro jaunību, viņa  muzicēšanu klubos un restrorānos, par to, kā veidojās viņa muzikālā gaume un meistarība.

Izrādē atpazīsim pirmos Raimonda Paula dziesmu izpildītājus - Valentīnu Butāni, Margaritu Vilcāni, Edgaru Zveju, Ojāru Grīnbergu … , kā arī pasaules dziedātājus Ellu Ficdžeraldi, Frenku Sinatru … Varēsim baudīt sen nedzirdētas, bet mīļas melodijas un pasaules hitus.

Izrāde ar mūzikla vērienu skatītājiem uzburs piecdesmito un sešdesmito gadu atmosfēru. Varēsim pasmaidīt par padomju dzīves kurioziem un paradoksiem, reizē izbaudot tā laika muzikālo burvību. Skatītājiem atmiņā tiks atsaukta Oktobra tilta celtniecība, zvejas traleri Atlantijas viļņos, pa radio skanošā un slāpētā “Amerikas Balss” un daudzi citi notikumi. Skatītājus priecēs arī Raimondam Paulam raksturīgais humors, ironija un pasaules redzējums.

Raimonda Paula dziesmas izrādē skanēs pamīšus ar pasaules hitiem, kurus Maestro savulaik atskaņoja. Tieši restorāni un krogi padomju laikos bija tās skatuves no kurām varēja atskaņot pasaules muzikālās pērles – Elingtona, Geršvina, Šīringa darbus, kurus šodien savos repertuāros iekļauj pasaules slavenākie orķestri un mūziķi.

Raimonda Paula tēlā iejutīsies Dailes teātra aktieris Gints Andžāns, pie klavierēm Raimonda Paula savdabīgo piesitienu atdarinās izcilais pianists Anatolijs Livča. Izrādei ir izveidota mūzikliem raksturīga horeogrāfija, kurā piedalīsies visi izrādes dalībnieki, vienlaikus, kļūstot gan par dziedātājiem, gan par restorāna un koncerta viesiem!

Izrādes komanda saka lielu paldies skatītājiem, kuri  ar stāvovācijām un bravo saucieniem jau novērtēja notikušās izrādes! Jāpiemin, ka izrādes veidotāji piedāvāja skatītājiem arī plašu atzinību guvušo uzvedumu par “Čikāgas piecīšiem”, kā arī no 28 septembra ceļu pie skatītājiem uzsāks jauna muzikāla vīzija par slaveno Raimonda Paula izveidoto skatuves duetu “Nora un Viktors” ar Mariju Bērziņu un Andri Ērgli titullomās.

Piedalās : Gints Andžāns vai Mārtinš Egliens, Juris Jope, Ieva Sutugova, Aija Vītoliņa, Līga Kupča, Emīls Kivlenieks, Kristaps Kiršteins, Artūrs Biķernieks. Piedalās izcilu mūziķu grupa - Anatolijs Livča (klavieres), Indriķis Veitners (klarnete, saksofons) , Viktors Veļičko (kontrabass), Mareks Logins (sitamie instrumenti). 

Biļetes https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/80814


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru