Hallē veidos Valmieras novada mājražotāju un amatnieku produkcijas stendu

28.Jūlijs, 2022
Pie mums un citur
Laikrakstā

Valmieras sadraudzības pilsētas Halles (Vestfālene, Vācija) delegācijas vizītes laikā Valmierā Guna Ķibere, Valmieras novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste, tikās ar Halles pārstāvjiem – Dīteru Buselbergu (Dieter Büsselberg), Tirgotāju biedrības valdes priekšsēdētāju, un Klausu-Pēteru Šillingu (Klaus-Peter Schilling), Valmieras draugu kopas valdes otro priekšsēdētāju, lai pārrunātu turpmākās sadarbības paplašināšanas iespējas mazās uzņēmējdarbības jomā.

Valmieras novada pašvaldības pārstāve Monta Freivalde stāsta: «Hallē izveidotā Latvijas draugu kopa ierosinājusi biedrības telpās Hallē izveidot informācijas un tirdzniecības punktu, lai informētu par Latviju, Valmieras novadu un Valmieru. Tajā varētu iegādāties Valmieras novada mājražotāju un amatnieku preces – lina un koka izstrādājumus, dizaina preces, keramiku un citas preces, tai skaitā ilga derīguma termiņa pārtikas preces. Līdz septembra beigām Valmieras novada pašvaldība izveidos piedāvāto preču katalogu, lai pirms Ziemassvētkiem preces jau būtu nogādātas Hallē tirdzniecībai. Tāpat arī plānotajā informācijas un tirdzniecības punktā būs pieejami informatīvie materiāli ar Valmieras novada amatnieku un mājražotāju kontaktinformāciju, lai tie spētu sazināties turpmākas sadarbības veidošanai. Valmieras novada mājražotāji un amatnieki aicināti atsaukties šim sadarbības aicinājumam, sazinoties ar Gunu Ķiberi, tālr. 29464888.

PIE HALLES STENDA VALMIERĀ sadraudzības pilsētas Halles pārstāvji kopā ar novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciālisti Gunu Ķiberi. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru